Příspěvky uživatele - 26.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špendlík, mirabelka či mirabolán?, 15.4.2017
Mirabelky (co rostou po mezích) jsou myrobalány.
Rozela, 14.4.2017 Obsahuje fotku
Tady je, ze současné nabídky odrůd ze sadů, už druhý měsíc Rozela jasnou chuťovou jedničkou. Řekl bych, že chuť je o dost lepší než byla třeba v prosinci.
Opál, 6.4.2017
moudivláček Alois: Také mě to napadlo, když jsem ten obrázek viděl. Holovousy popírají, že by mi něco takového poslaly a já si nepamatuji, kde bych k tomuto mohl jinak přijít. Podobné plody má i stará "horská" slivoň, tu jsem nerouboval, ale... celý příspěvek >
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 3.4.2017
Pane Petře, ta poupata jsou pana Waltra. U mě ještě ta správná fáze nenastala.
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 2.4.2017
Řekl bych, že toto už není konec fáze zeleného poupěte. Já naopak zasáhl ještě před touto udávanou rústovou fází a když počasí dá, tak to asi zopakuju.
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 31.3.2017
Také se na ní letos u jedné odrůdy chystám. Uvidím, v jaké růstové fázi teď hrušeň bude.
Rozkvétání 2017 M+B, 26.3.2017
Tady dávám Karole tak 5 dnů. Ostatní možná 7- 10 dnů. Jen pro zajímavost - nedaleký "věčně kvetoucí" žlutý myrobalán, po krátké lednové přestávce, už opět skoro čtyři týdny kvete.
Braeburn, 18.3.2017
Nevím, jak jihoafrické, ale tuto odrůdu (plody vyprodukované v zahraničí, pravděpodobně Tyrolsko) jsem bral jako takové to supermarketové sladké jablko, nic víc - ale názor jsem změnil naopak až po ochutnání Braeburnů z místních sadů, které tam... celý příspěvek >
Blanka a Clappova máslovka - opylují se?, 11.3.2017
Z dostupných zdrojů je z letních odrůd dobrým opylovačem Alfa, která je zase dobře opylována Blankou.
Pestovani topinambur, 11.3.2017
Mám zkušenost s pěstováním tzv. topislunečnice - od topinamburu k nerozeznání, kvete pozdě květy stejnými jako topinambur, semena prakticky nedozrávají.
Postřik na pilatku, 5.3.2017
Včera jsem objevil "podpultový prodej" Calypsa, kde je cena naopak snížena. Adekvátní náhradou má být údajně Reldan.
Jak zasadit jahody?, 5.3.2017
Od černé textilie jsem před lety upustil přesně z těch důvodů, které výše popsala paní Lída.
Postřik na pilatku, 5.3.2017
Pokud vůbec, tak Calypsem.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 2.3.2017
Tak koukám, že Calypso v malém balení je již minulostí. Sice se ještě někde v e-shopech objevuje, ale tady v okolí už nikde není.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 25.2.2017
Tady lísky práší, ale pupeny broskvoní jsou zatím v klidu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika