Příspěvky uživatele - 193.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moj sklenik z CD profilov, 3.2.2016
Je to pekne. Ale preco prave UD profily? U vas nie su o kus drahsie ako CD profily? Taktiez tych sikmych vzpier sa mi tam zda prehnane vela. Chcel by som vidiet viac detailov, spoje v rohoch, pri zemi, atd...
Rajčata 2016, 6.11.2015
Na vase odrody sa pozriem blizsie. Co sa tyka vapniku, o tom viem. Minuly rok mi to robila jedna odroda paprik. Preto som kupil velke balenie liaku vapenateho. Dal som ho do pody aj na jesen a trochu aj na jar pred sadenim. Vsetko rastlo v pohode,... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 21.9.2015 Obsahuje fotku
Tak konstrukcia sa blizi ku koncu. Pridal som nejake sikme vzpery a pevnost sa na pocit vyrazne spevnila. Este planujem nejake pridat. Objednal som polykarbonat, cena presiahla 300eur, co ma teda nepotesilo. Ale zase sa jedna o kvalitny 10mm hruby so... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 16.9.2015
Jasne, sikme vzpery pribudnu. Ale budem ich asi realizovat az z tych profilov co mi zostanu.
Vinic ako zivy plot, 3.9.2015 Obsahuje fotku
No musim povedat, ze vinic prekonal v raste vsetky moje ocakavania. Naozaj som si nemyslel, ze bude az tak divoko rast. Za necele 3 mesiace, co je to vysadene, z toho vyrastla uplna dzungla. Vyhony su uz dlhsie ako 4m. Asi tu mate naozaj pravdu, ze... celý příspěvek >
Špatně zaštípnuté rajčata, 15.6.2015
Velky omyl. Pokial na rovnakej ploche postavite klec a zasadite 1 rastlinu so styrmi stonkami, tak zdaleka nedostiahnete taku urodu ako ked tam zasadite 4 samostatne rastliny s 1 stonkou. Jeden koren nema sancu vyzivit dostatocne tak velku rastlinu a... celý příspěvek >
Špatně zaštípnuté rajčata, 15.6.2015
Nenechavajte viac ako 2 stonky. Tie slabsie urcite vylomte. A ak je vam luto, ze o ne pridete, tak ich mozete niekde zase zasadit a oni sa urcite chytia. Ja si tiez obcas nevsimnem nejaky zalistok a vylamujem ho az ked ma 15-20cm. Pokusne som ich uz... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 9.6.2015
Vzhladom k tomu, ze sa jedna o odrody s velmi silnym rastom, tak predpokladam, ze budu rast az uplne do vysky. Ale zatial vobec netusim ako velmi to bude huste a ci to bude vyzadovat dalsie rezy pocas rastu. Je to moja prvotina, takze mna sa radsej... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 9.6.2015 Obsahuje fotku
Vysky su 75+42+42+42cm. Plan je to tahat priblizne tak ako na obrazku.
Vinic ako zivy plot, 8.6.2015
Ok. Dakujem za rady. Ja to teda nejako zasadim a neskor sa ukaze. Vecer vam sem dam fotky. Snad to nebude uplne zle...
Vinic ako zivy plot, 8.6.2015
Ved som kupoval rezistentne odrody, aby mi to hned neznicili choroby. A tiez nehovorim, ze mi nejde o urodu, to by som tam naozaj mohol zasadit brectan. Ale zase nemusim mat ani vytaznost 150%. Hladam urcity kompromis. Nemusi to byt huste, ale malo... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 5.6.2015
strikac nechcem
Vinic ako zivy plot, 5.6.2015
Polozim este jednu otazku. Cisto pragmaticky. Priestor mam vymedzeny na 5m. To je pevne dane. Bude nejaky zasadny rozdiel v urodnosti, ak do toho priestoru zasadim 3 sadenice a budem ich strihat na dlhsie tazne, alebo ak zasadim 5 sadenic a budem... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 5.6.2015 Obsahuje fotku
Ano, spravna poznamka a prave presne pre toto som tu zalozil tuto temu. Je mi samozrejme jasne, ze nieco ako RH vedenie je ciste, prehladne, malo narocne a ma vybornu urodnost. Idealne na velkovyrobu. Ale ak mam cakat az do leta, kym vyhony... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 4.6.2015
Ale toto vobec nechcem. Urcite nechcem ist nizsie ako 70cm od zeme. Praveze potrebujem na jar co najrychlejsie vyplnit priestor medzi 70-170cm vyskou od zeme. Priestor nizsie pod 70cm mi zakryva betonovy murik.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika