Příspěvky uživatele - 193.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 4.1.2017
Ako som uz pisal. Rastliny boli samozrejme zastipovane a to velmi dokladne, vratane krickovych variant, v dosledku coho aj krickove rastli pekne do vysky a nevalali sa na zemi. Ja sa vobec nestazujem na urodnost skor naopak. Uz na zaciatku leta... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 4.1.2017
V poriadku suhlasim. Len som sa nejako stratil a nie je mi jasne na ktory moj dotaz odpovedate vasim prispevkom.
Rajčata 2017, 4.1.2017
Ako cerry pestujeme cherrolu, velmi nam chuti a ma vybornu urodnost. A skleniku nepraska tak ako vonku. Rastla nam rovnako ako vam, dorastla do vysky a potom sa tahala pod stropom. Kazdopadne okrem cherry by sme radi pestovali aj nieco klasickej... celý příspěvek >
Jak ochránit skleník před slimáky, 19.9.2016
Ja som na jar a v lete vyrazne bojoval so slimakmi. Nakoniec som rezignoval a kupil som metarex. 100g sacek, potom som zistil, ze davkovanie sa robi uplne minimalne, asi 1g na m2. Takze som si na kuchynskej vahe odvazil 8g a granule som semtam... celý příspěvek >
Klasifikace odolnosti révy vůči nemocem, 19.9.2016
Ja som nakoniec celkom spokojny. Ziskal som v prvom roku urody z kazdeho korena asi 4kg hrozna. Monarch krasne dozrel, aj ked listy uz vyrazne schnu. Monarch u mna vyhrava, ma vybornu chut, velke bobule a tvrdu supku. Nepraska, vtaci ani osy ho... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 5.9.2016
Vcera sme odtrhli rekorny strapec z Monarchu. Dosiahol hmotnost 900g a bobule mali az 22g. Bohuzial som ho nestihol odfotit, lebo velmi rychlo zmizol z taniera :-)))
Vinic ako zivy plot, 26.8.2016
A prevencia znamena co? Co sa tyka vlhkosti, tak tu potrebuje ta huba co nici mucnatku a nie mucnatka. Ja som nic take nenapisal.
Vinic ako zivy plot, 26.8.2016
Zatial sa mi nezda, ze by mucnatka paostupovala dalej. Dalsie strapce to nenici. Postriekal som to tym AQ10. Ale asi nie je na to vhodne pocasie, je sucho, teplo a slnecno. Ta huba potrebuje na svoje sirenie vlhko... Problem vsetkych tychto... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 7.6.2016
Aha. Ale ak si to spravne pamatam, tak toto su bezne odrody urcene na pestovanie na poli a nie v skleniku. Vyssia teplota im pravdepodobne vadi. Niekde som cital, ze pre dobru opelivost by teploty nemali presiahnut 30C a to je v skleniku problem... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 6.6.2016
Ano prvy rok. Takze mam asi prehnane nadsenie. Kazdopadne rajciny maju nasadenych vela plodov, tam myslim, ze uroda nebude mala. Vcera sa mi podarilo znizit najvyssie cherry rajciny o dobrych 30cm. Stonku som pri koreni zatocil a prihnul zemou, tak... celý příspěvek >
Choroba rajce, 3.5.2016
Rychlo presadit do ineho substratu od ineho vyrobcu. Naozaj si poriadne skontrolujte vyrobcu, napiste sem jeho meno a uz nikdy viac od neho nic nekupte... Rajciny sa este vzchopia, ak je vrchol naozaj poskodeny, mozete od odstranit a zo zalistku... celý příspěvek >
Papriky 2016, 3.5.2016
Prosim pekne, to musi byt rovnaky problem ako so sklom. Kroupy sklo rozbiju, polykarbonat len poskodia. A vietor je otazka spravneho pripevnenia. Bez dobreho pripevnenia bude problem aj sklo. Spony su urcite nedostatocne, taky sklenik by som... celý příspěvek >
Rajčata do skleníku - je už čas?, 19.4.2016
Pestoval som v parenisku po minule roky, kym som nemal sklenik. A bolo to vyborne, rastli paradne, nevytahovali a mali peknu stonku. Bohuzial parenisko bolo male, 1200x1000mm. Cize sa tam toho zmestilo malo. Daval som to tam uz v 3. mesiaci a nikdy... celý příspěvek >
Rajčata do skleníku - je už čas?, 19.4.2016
Na flasiach nemam ziadne otvory. Su tam len kvoli akumulacii tepla a minimalizacii nocneho poklesu teploty.
Moj sklenik z CD profilov, 22.2.2016 Obsahuje fotku
To si len myslite. Ja sa obavam, ze tu plochu aj tak nie je mozne inak vyuzit, aby z toho nebola vo vysledku dzungla. A aj tak tam bude nakoniec len rast burina. Rajciny aj paprika vyzaduju pomerne velky spon sadenia, tak to mam rozpocitane. Priesady... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika