Příspěvky uživatele - 174.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypěstovat banánovník?, 27.7.2009
Zdravím. Jsem začátečník, co se týká pěstování a rád bych nějaké exotické rostlinky a konkrétně banánovník, miluju banány, i když je jasné, že žádné nevypstuji :) Ale rád bych si banánovník zasadil. Jakým způsobem? Je potřeba nějaká ta odnož... celý příspěvek >
Zaštipování papriky, 27.7.2009
Zdravím. Mým paprikám se daří celkem dobře, jen občas postříkám, když vidím naznák mšic, ale nijak neřeším zaštipování. Je potřeba u paprik nějakým způsobem něco zaštipovat nebo není to tak nutné jako třeba u rajčat? Díky Robin
Avokádo a Mango? Zasazení, plody, 23.7.2009
Zdravím. Chci se zeptat, jakým způsobem mám zasadit avokádo a mango? Mám nejdříve nechat naklíčit někde na vatě a pak s klíčkem zasadit do hlíny (a jak?). Je možné, že mi to někdy něco splodí? Stalo se to někomu z Vás?
Postříkal jsem rajčata kuprikolem, 4.7.2009
Mě spíš jde o to, jak mám postupovat, když mám rajčata na balkoně a téměř vůbec na ně neprší? (nemůžou se skvrny smýt). Ochranná lhůta u kuprikolu je 7-10 dní. To znamená, že zase po 10 dnech bych je měl postříkat, i když budou stále takto... celý příspěvek >
Postříkal jsem rajčata kuprikolem, 3.7.2009 Obsahuje fotku
zde je to foto...
Postříkal jsem rajčata kuprikolem, 3.7.2009
Zdravim. Tak jsem postříkal ty rajčata Kuprikolem. Nevím, jestli jsem to namíchal správně 20g na cca. 5litrů vody, ale to tak barví? Mě to udělalo všude po dlaždičkách žluto-zelené skvrny! Správně jsem to namíchal? Je Kuprikol tak barvící přípravek?... celý příspěvek >
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 3.7.2009
Zdravim. Tak jsem postříkal ty rajčata Kuprikolem. Nevím, jestli jsem to namíchal správně 20g na cca. 5litrů vody, ale to tak barví? Mě to udělalo všude po dlaždičkách žluto-zelené skvrny! Správně jsem to namíchal? Je Kuprikol tak barvící přípravek?... celý příspěvek >
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 2.7.2009
Koukám na ten kuprikol na internetu a je strašné množství druhů. Jaký typ/druh kuprikolu mám na rajčatové plísně koupit? Děkuji moc.
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 2.7.2009
Dobře, bude na to nejlepší? Jsem začátečník a bohužel nepoznám, jak taková plíseň vypadá a jak se ji vyhnout :(
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 2.7.2009 Obsahuje fotku
Dnes jsem odstřihl tyto dva vijány z onoho rajčate. Udělal jsem správně? Zdálo se mi, že už nejsou pro celou rostlinu vůbec produktivní... Co s tím celým rajčatem mám dělat, abych ho ještě zachránil? Prosím poraďte...
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 2.7.2009
Nevím, ostatních 6 rajčat, které mám ve společném truhlíku jako to jedno ovadlé jsou úplně v pohodě. Rajčata mám v truhlíků, nezdá se mi, že by mělo málo vody, sice přes den truhlík dost vyschne (nechci zalévat, když na ně praží sluníčko, radši je... celý příspěvek >
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 2.7.2009
Prosím, co s tím? Rajče je hodně moc uvadlé, listy strašně měkké, je už mrtvé? Nebo mám odstranit ty měkké listy? Mám doma akorát mospilan a kristalon plod a květ, tím to asi nezachráním, že? Co mi prosím radíte? Díky moc všem za rychlé rady.
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 30.6.2009
Díky všem za reakce, kéž by byly pravdivé. Jinak listy tohoto rajčete jsou dost měkké oproti ostatním listům jiných rajčat, které mám okolo, tak nevím :-/
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 30.6.2009 Obsahuje fotku
tady je foto
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 30.6.2009
Zdravím. Co mám dělat s tímto rajčetem? Je celé uvadlé a nejsou tam žádné náznaky nových výhonků, je tam vyrostlé jedno rajče a zdá se mi, že bere sílu, ale už je asi pozdě a celé rajče nezachráním, že? Jak to vidíte podle fotky? Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika