Příspěvky uživatele - 204.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
trávník a pes, 13.2.2008
Ahoj Danielo, děkuju za typ, to je dobrý nápad s tema kamennýma dlaždicema  i s tim piskem...Kolik asi toho písku bude potřeba? Jen tak lehce prosypat nebo nějaká silnější vrstva? Klasickej říční písek?
trávník a pes, 12.2.2008
děkuju za utechu, cekala jsem trochu reakce psa se zbavit....mame velkeho psa, jak jste napsal přesně, toto období je právě to nejhorší, ted to vypada, ze z toho zbytku, co tam zůstalo nikdy trávník nebude...když jsme minulé jaro seli, tak jsme dali... celý příspěvek >
trávník a pes, 11.2.2008
Dobrý den, prosim o radu. Potřebovali bychom obnovit trávník, který je podupaný a udusaný od psa v podstate to uz neni travnik, ale bahno a semtam tráva. Chtěli bychom určitou část zahradit a trávu obnovit, asi dosít a já nevim, možná i nějak... celý příspěvek >
Přežije chryzantéma zimu?, 11.10.2007
A kdy přesně ji mám zakrýt? Už teď v říjnu nebo později konec listopadu - začátek prosince? Díky Hanka
rezivění mladých tújí, 18.9.2007
Mám problém. Vysadila jsem na zkoušku asi před dvěma měsíci malé cca 40-50 cm túje. Byly to krásné zdravé stromečky, ale nyní mi začaly zespodu rezivět. Jsem z toho nešťastná, vypadá, že jdou do háje všechny - 10kusů. Zezačátku jsem podezřívala psa,... celý příspěvek >
Přežije hortensie zimu?, 18.9.2007
Dobrý den všem. Koupila jsem si hortensii velkokvětou a chtěla bych si jí dát na záhon. Někde píšou, že zimu přežije, někde že ne. Tak nevim. Když ji přikryju větvičkama a kořeny mulčovací kůrou, případně jí obalím textilií přežije to? Bude vysazená... celý příspěvek >
skalka, 18.9.2007
Ahoj Vlasti, tak jsi mi vlila trochu naděje, tak letos zakládám skalku poprvé a řídím se jen citem a vkusem... a přesto trnu, co mi z to vyroste a co zajde. Možná to mám blbý, že jsem začala na podzim, možná na jaře by to bylo lepší. Ale to je fuk.... celý příspěvek >
jak na skalku - pro začátečníka, 11.9.2007
děkuji dejavu - neznam ja tě (podle jmena) z cz-psa? handula
jak na skalku - pro začátečníka, 11.9.2007
Dobrý den, ráda bych nějaké typy jak na skalku. Nakoupila jsem nějaké vřesovce, hořce, minikonifery, astry...atd.. a chystám se o víkendu na budování skalky. Čeká mě hodně práce, skalku budu budovat postupně bude cca 30m dlouhá. Proto bych Vás chtěla... celý příspěvek >
Thúje - vzdálenost, půda, vlhkost, 21.8.2007
Děkuji vám moc za radu, já jsem si právě představovala, že ty túje tak trochu zarůstat do plotu budou, aby nebyl vidět. Máme to se strany do silnice, tak jsem si myslela, že bychom vždy trochu sestříhali přerůstající větvičky z venku. A hlavně... celý příspěvek >
Thúje - vzdálenost, půda, vlhkost, 20.8.2007
O víkendu jsem zasadila na zkoušku 10tújí. Máme nekvalitní jílovitou půdu s kameny, bylo nám řečeno, že túje vyrostou všude. Přesto jsem koupila speciální substrát na konifery, do kterých jsem túje zasadila ve vzdálenosti 50cm od sebe a od plotu cca... celý příspěvek >
zahradní kala, 6.4.2007
Co to, prosim, znamena ve svete kvetin upal? dekuji
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika