Příspěvky uživatele - 112.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadské borůvky - hnojení slepičáky, 6.3.2017
Kanadky se nesmí hnojit vápenatými hnojivy, slepičince jsou samej vápník.  Z toho vyplývá, že to nejen není vhodné, ale asi bys je tím úplně zabil.
Muchovník olšolistý - Amelanchier alnifolia, 20.2.2017
Semenama rozhodně odrůdové muchovníky nemnožit, rozdíly tam jsou a v některých případech dost výrazné.
Plodnost kamčatské borůvky, 6.2.2017
Zimolezy nemají ve skleníku co dělat a jakékoli známky druhého nakvétání jsou veskrze nežádoucí. Těch pár bobulek co mohou na podzim dozrát má většinou mizernou kvalitu a v záplavě ostatního ovoce, které se tou dobou sklízí, nemá žádný význam.
Dřín velkoplodý, 22.11.2016
Zvládne to v pohodě, jen dej pozor abys to neřízla pod roubem (teda v případě, že je roubovaný).
Zimolez kamčatský - stanoviště, 15.11.2016
Tohle podzimní/zimní nakvétání je poměrně běžná věc, postihuje celkem dost odrůd, ale většinou se jedná jen o pár desítek květů, které nemají zásadní vliv na následující úrodu (dospělý keř má květů tisíce). Samozřejmě to není pro rostlinu dobré,... celý příspěvek >
Sloupovitý ostružiník Navaho, 21.10.2016
Mám Navaho i Arapaho, u obou lze pozorovat jakési znaky vzpřímeného růstu, ale rozhodně to není žádná sloupovitost, nějakou oporu potřebují.  To by je člověk musel ve vhodnou chvíli zastřihnout, aby vrchol výhonu již dále nepokračoval a nechat... celý příspěvek >
Problémy s kanadskou borůvkou, 13.9.2016
To na fotce vůbec nevypadá jako poškození v důsledku přeschnutí - pokud má kanadka málo vody, tak začne nejdříve ohýbat k zemi konce nových mladých výhonů, v další fázi tyto konce zcela svrasknou a již se nedají zachránit, následuje usychání mladých... celý příspěvek >
Drien neplodi, 27.5.2016
Samozřejmě můžeš ke dřínu přiroubovat/přiočkovat jinou odrůdu. Čím dřív tím líp.
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 2.5.2016
Hm, musím uznat, že některé kanadky to trochu vzalo - minimálně na jedné rostlině jsou sem tam mladé lístky svěšené, květy se mi zatím zdají ok. Pořád teda trvám na tom, že lehký mrazík jim neublíží, ale tentokrát to šlo evidentně níž a v... celý příspěvek >
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 28.4.2016
Ty kanadky mi z těch fotek nepřipadají tak hrozné, zimolez vypadá hůř, ale stále si nemyslím, že hlavní příčinou je mráz - moje kanadky i zimolezy jsou teď každé ráno zmrzlé na kost (včetně zcela mladých kamčatek vytažených před týdnem ze skleníku) a... celý příspěvek >
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 25.4.2016
Nevěřím, tyhle drobné mrazy kanadkám vůbec nevadí. A zimolezu taky ne - po vytažení ze skleníku by mohl mít trochu poškozené listy od slunka, ale ty cca -2 až -3°C co tu někde byly nemůžou rostlině ublížit (pokud to teda nebyla nějaká totální... celý příspěvek >
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 21.4.2016
Nic neopadá, buď v klidu.
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 30.3.2016
Aprimira je opravdu prachobyčejná mirabelka, za plotem na louce bych asi vybral i chutnější a větší jedince. Intenzivní meruňková chuť jen pokud máš velmi dobrou představivost. Prostě podvod, nebojme se to napsat :P
Ovoce v květináči, 24.3.2016
Nevím jak rybíz, ale kanadskou borůvku téměř jistě vypěstuješ. Kontejner potřebuješ co největší - 30L a více, naplníš rašelinou (můžeš přidat nějaké organické hnojivo na borůvky plus rohovinu), postavíš to do podmisky a budeš zalívat tak, aby dole... celý příspěvek >
Moruše - jak vyzrát na jejich kořenovou nesnášenlivost?, 11.2.2016
Když vidím kde všude moruše rostou, v jakých houštinách spolu v těsné blízkosti akátů, ořešáků a dalších velkých stromů, tak mi připadá ta "nesnášenlivost cizích kořenů" jako nepodložená fáma. Zasadil bych to bez obav na kořeny, přijde mi to jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika