Příspěvky uživatele - 60.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování okurek na tykev 2016, 26.3.2016
Tak včera jsem si již vysel okurky a za 2 dny vyseji i tykve. Letos budu roubovat poprvé a budu se snažit o jazýčkovou metodu, tak snad se něco chytne.  Mám nový skleník s nepoužitou zeminou, takže zde vysadím i okurky neroubované a budu... celý příspěvek >
Rostliny, které provoní malou zahradu, 11.3.2016
Ohledně těch jahod, doporučil bych odrůdu Ostara, mají krásně sladkou jahodovou vůni, která je cítit už z několika metrů, navíc jsou stáleplodící, takže vám na zahrádce budou vonět od června do podzimu. 
Kávová sedlina, 2.3.2016
Já tedy mám s kávou výborné zkušenosti. Minulé léto jsem používal nevylouhovanou kávu, rovnou z pytlíku jsem obsypal sazeničky dýní a cuket a žádný slimák se jich ani nedotkl, kdybych toto opatření neudělal byly by jistě přes noc pryč. Není to ani až... celý příspěvek >
Kávová sedlina, 2.3.2016
Ano jistě, káva obsahuje mnoho minerálů (hlavně P, Cu, K, Mg, N), které se postupně uvolňují a tudíž působí jako dlouhotrvající hnojivo. Navíc káva odpuzuje mnoho škůdců, např. pro slimáky je už jen málo koncentrovaný roztok kávy smrtelný nervový... celý příspěvek >
Šumava a pěstování GOJI, Rakytník, Moruše?, 1.3.2016
Všechno to jsou velice mrazuvzdorné keře a pokud je vysadíte na nějaký svah otočený na jih, tak se jim zde jistě bude dařit. Goji, rakytník a moruše jsou na půdu poměrně nenáročné, ale brusinky a borůvky potřebují kyselou půdu ( rašelina smíchaná s... celý příspěvek >
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 15.2.2016
Pokud je občas pohnojíte nebo dáte na vrch nějaký organický materiál, který se bude postupně rozkladát a uvolňovat živiny (borovicové piliny nebo jehličí či borovicou hrabanku z lesa), tak si o živiny konkurovat nebudou. A pokud máte borůvky v dost... celý příspěvek >
Zelenina která se nemusí zalévat?, 15.2.2016
Tyto druhy zeleniny vodu určitě potřebují, ale měli by si dokázat vystačit pouze z toho, co naprší (až na dýni), avšak budou poměrně živořit a rozhodně nedorostou očekávané velikosti. 
Jak ochránit skleník před slimáky, 15.2.2016
S chemickými připravky proti slimákům jsem také moc štěstí neměl, věřím že to počet redukuje, ale rozhodně mě to slimáků nikdy nezbavilo. Používal jsem pouze feramol, mám na zahradě kočky, takže nechci žádnou škodlivou chemii. Minulý rok jsem ze... celý příspěvek >
Jak ochránit skleník před slimáky, 14.2.2016
Ano, sekám celou zahradu a trávu používám pouze na kompost, sousedi mají živí plot z tůjí, který je tak 20m od místa pro skleník. Vloni jsem se bezúspěšně snažil slimáky sbírat, ale vůbec jsem nepozoroval nějaké zlepšení, proto bych si rád ten... celý příspěvek >
Jak ochránit skleník před slimáky, 14.2.2016
Tak jestli tam občas vleze nějaký slimák nějakou škvírou tak mi to zas tolik nevadí, ale na zahradě je jich tu mraky a pokud ten skleník nebude řádně utěsněn bude za noc po sazeničkách. Přes den za teplého počasí slimáci moc nelezou takže nemám... celý příspěvek >
Jak ochránit skleník před slimáky, 14.2.2016
Tak to jde poměrně složitě a v létě jsem často pryč takže to nemohu pořád hlídat. 
Jak ochránit skleník před slimáky, 14.2.2016
Zdravím, chystám se koupit nějaký skleník a potřeboval bych poradit jak ho ukotvit, aby do něj nemohli slimáci - napadlo mě udělat betonovou podezdívku cca 20cm zapuštěnou do země a k tomu ten skleník natěsno přimontovat, ale určitě existuje i... celý příspěvek >
Hnědnutí listů, 6.2.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, dnes jsem si všiml, že moje palma má několik listů zhnědnutých na špičce a zboku a stočené do sebe a moc se nevyznám co by mohlo být příčinou, napadá mě toho hned několik - přelití (i když ted v zimě ji zalévám opravdu zřídka),... celý příspěvek >
Substrát pro palmy, 17.12.2015
Zdravím, koupil jsem si pár semínek různých palem a nyní přemýšlím nad substrátem, napadlo mě, že bych smíchal kokosové vlákno, rašelinu, perlit, možná trochu písku ale nevím čím to doplnit jestli nějakým univerzálním zahradním substrátem nebo... celý příspěvek >
Hnojení palmy, 4.11.2015
Zdravím, vlastním palmu čínskou (livistona chinensis) a zajímalo by mě jak je to ohledně hnojení. Na balení hnojiva píšou, že se v zimě nemá hnojit, ale nevím jestli to platí i v případě, že ta rostlina je v místnosti, kde je pořád cca tak 18-19°C,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika