Příspěvky uživatele - 60.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování okurky venku, 7.6.2015
Zdravím, nevíte zda se odrůda okurky aikon dá pěstovat i venku? Okres Praha
Kafe v půdě, 26.5.2015
Vaječné skořápky mám v plánu taky vyzkoušet ale ještě bych se vrátil k tomu pivu, myslíte, že je lepší to dát cca tak 30m od záhonků abych spíš nové přilákal dál od zeleniny a ty co už jsou schovaní někde u zeleniny aby odlezli nebo už to na takovou... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2014, 24.5.2015
Zdravím, rád bych se jen zeptal co se dělá s kořenem okurky u jazýčkové metody? Děkuji
Kafe v půdě, 24.5.2015
Ty chemické přípravky si mi aplikovat nechce kvůli tomu že mám 4 kočky takže by to mohli sníst, a normální mletá káva se mi celkem i osvědčila ale nasypal jsem okolo rostliny uzavřené kolečko s velkou vrstvou takže skoro celej pytlík pryč na pár... celý příspěvek >
Kafe v půdě, 24.5.2015
Zdravím, mám takový problém, letos jsem si udělal skleník, jenže všude je plno škvír a tak takže mi tam samozřejmě leze plno slimáků vysazené 20cm papriky mi sežrali během pár dnů a okurky také, takže jsem byl nucen si koupit 2 už vetší sazeničky v... celý příspěvek >
Cukety, 5.5.2015
Zdravím, dnes jsem zasadil do půdy několik semen cuket ale pro sichr jsem si jich pár dal do květináčku kdyby mi tamty sežrali plžíci, tak mi mě zajímalo jestli si je mám dám domů kde je okolo 21 stupňů nebo do skleníku kde je cca 30 stupňů a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika