Příspěvky uživatele - 60.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrkev jde do květu, 10.6.2016
Není to hloupost, něco si o tom přečtěte než zde začnete argumentovat tímto způsobem. Zřejmě jste mrkev zasela moc brzy, měla by vyrůst až další rok, pokud Vám vyrostla na podzim, tak letos už si jen bude brát zásobní látky z kořene a půjde do květu.... celý příspěvek >
Zahradní borůvky - postřehy do začátku, 30.5.2016
Mě se nejvíce osvědčily klasický bluecrop nebo goldtraube. Myslím, že pěstování není vůbec složité. Substrát rašelina, borovicová hrabanka, piliny/hobliny z jehličnanů. Když bude mít rostlinka hodně prorostlý kořenový bal, tak se ho snažte opatrně co... celý příspěvek >
Zahradnictví zoja, 5.5.2016
Jsem na tom podobně, už více jak před měsícem jsem si objednal keříky brusinek, všechno skladem březen/duben a od té doby se nikdo neozval. Ještě pořád doufám, že to dodají. Z jiného e-shopu mi menší keříky došli během týdne. tak nevím proč jim to... celý příspěvek >
Okurky, 3.5.2016
V jaké nadmořské výšce bydlíte? Pokud nebydlíte někde v horách, tak si taky myslím, že už mohou jít do skleníku. Případně to přesazení, by jim uškodit nemělo. Nebo je dejte někam do chladna a temna a tím tak zpomalíte jejich růst. 
Jahody - hniloba?, 3.5.2016
Četl jsem, že Aliette je pouze pro prevenci, pokud už je rostlina napadena houbou, tak nepomůže. Osobně bych si asi hned záhon zryl, vydezinfikoval vápnem a objednal novou sadbu nějaké odolnější odrůdy a co nejdříve jahody zasadil. Myslím že ještě... celý příspěvek >
Jahody - hniloba?, 2.5.2016
Osobně si myslím, že se bude jednat o nákazu nějakého druhu houby fytoftory, ale je to samozřejmě jen domněnka. Ještě by mě zajímalo, zda je foto pořízeno ihned po rozkrojení? Zdravá jahoda by měla mít bílý krček, ale pak postupně do pár minut... celý příspěvek >
Slimáci, 29.4.2016
Já osobně se aplikace piva trochu bojím, sousedi mají neudržovaný travnatý pozemek a nerad bych slimáky od nich přilákal k nám. Na co ale nedám dopustit je káva, hezky obsypu kroužek kolem sazeničky a slimáci tohle zaručeně nepřekonají. Jediný... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 23.4.2016
Tak dnes jsem provedl své vůbec první roubovaní okurky na tykev. Dopadlo to docela špatně (okurka se mi skoro zlomila tudíž jsem musel odříznout kořen), ale naději ji ještě dávám. Každopádně jsem se z toho dost naučil, takže příště už to snad bude... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 14.4.2016
Děkuji za odpověď. Já právě doma nemám moc místa za okny na vypěstování sazenic, tudíž je mám spíše ve stínu a moc se jim zde nedaří, vytahují se a tak. Uvažoval jsem, že bych je přemístil rovnou do skleníku, ale asi je ještě brzo a za těchto... celý příspěvek >
Egg and Chips, 10.4.2016
Jedná se pouze o naroubovaný lilek na bramboru. Stejně tak jako loňská novinka rajčato-brambora, kdy se 1 sazenice prodávala asi za 150kč. Vše pocházi z čeledi lilkovitých, tudíž to není problém. 
Roubování okurek na tykev 2016, 10.4.2016
Zdravím, měl bych na Vás dvě otázky. Kdy je asi nejpozdější doba k výsevu okurek na roubování, aby pak stihli dozrát? A kdy mohou poprvé jít ven do skleníku? (bydlím v Praze)
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 2.4.2016
Mě osobně přijde pikýrování jako zbytečnost, která akorát zpomalí růst rostliny. Semínka krátce nakličuji na vatě a poté je dám už do výsledných velkých květináčků. Semena na vatě vyklíčí rychleji a také mám jistotu, že všechna vzejdou po přemístění... celý příspěvek >
Co je to za bylinku?, 28.3.2016
Petržel by to být mohla, ale také mi to připomíná i libeček takže těžko soudit. 
Jahody, 26.3.2016
Ano, já mám několik řad stáleplodících jahod odrůdy Ostara. Jsem s nimi velice spokojený, plodili od června až do podzimu, spíše menší ale chuťově výborné a sladké jahody.
Kanadské borůvky - kdy přihnojit?, 26.3.2016
Obvykle se začíná hnojit už v březnu. Já osobně borůvky hnojím, až když jim začnou rašit lístečky. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika