Příspěvky uživatele - 18.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor na vysokou trávu, 22.4.2012
Proč by zahradní traktůrek neměl zvládnout 60 cm vysokou trávu??? Mulčovač Starjet MK 110-23 zvládne metrovou trávu, viděl jsem osobně a nepřišlo mi, že by traktůrek byl na pokraji sil. Bohužel cenová relace je poněkud mimo, ale aspoň posílám... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 25.2.2012
Plně s Vámi souhlasím.
MF 70, 31.12.2011
Já dávám jedině olej M2T, sekačka na něj chodila už za komunistů, jiný stejně nebyl, tak na něj chodí dodnes a bez jakýchkoliv problémů. Před osmi lety pouze výměna gufer za zelená americká vyztužená plechem a od té doby jen chodí. V létě sekám s... celý příspěvek >
MF 70, 31.12.2011
Potvrzuji, před 8-mi lety jsem tam dal americká zelená gufera zesílená plechem a od té doby nevím, co je problém, MFka chytá kdykoli a chod motoru je perfektní.
Jméno a jak pěstovat, 10.12.2011
Nikdo neví? :o(
Jméno a jak pěstovat, 7.12.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem tento sukulent (předpokládám), netuším jak se jmenuje a jelikož mu žloutnou a opadávají spodní listy (hodně), tak ani nevím, jak se o něj starat. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.
Brouci na Phalenopsis, 1.11.2011
Dobrý den, na orchii se mi objevili tito brouci. Patrně jsem si je přinesla z OBI na dendrobiu. Z něho zmizeli a zabydleli se na této rostlině a pak ještě na jedné menší. Prosím, poradíte mi, co s nimi? Existuje nějaký postřik, nebo je mám utopit,... celý příspěvek >
Dalsi mozna vyuziti pokosene travy?, 14.10.2011
Dobrý den, postavil jsem si skleník (zatím žádná zkušenost), vykopal jsem 50 cm díru na kompost s hlínou. Nicméně nemám tolik kompostu a chtěl bych dát na spodek 20 cm - 30 cm trávy s listím z ovocných stromů a zbytek ze shora promíchám hlínu s... celý příspěvek >
MF 70, 6.8.2011
Osvědčilo se mi úplně vyhodit fajfku ze svíčky a svíčku připojit přes závit matičkou, na konci kabelu pochopitelně elektrikářské očko. Od té doby jsem ještě svíčku neměnil, starty v pohodě i v zimě, kdy radlicí prohrnuji dvůr.
Ucpany tunel, 15.6.2011
Dobrý den, tento model zrovna sbírá velice dobře. Je potřeba zkontrolovat jestli máte stroj osazen sběracím nebo mulčovacím nožem. Sběrací nůž má na konci větší křidélka pro lepší proudění vzduchu. S tímto traktorem jsem sekal i po dešti trávu do... celý příspěvek >
John deere X300R, 28.5.2011
Tady se můžete podívat na test vybraných zahradních traktorů při sečení mokré 25cm dlouhé trávy. V testu je i JD X155 a X300. a tady je k tomu článek. Taky vybírám traktor do cca 100tis. a tuto chvíli jsem výběr zúžil na dva traktory: Zahradní... celý příspěvek >
Problém s broskvoní, 18.5.2011
Problém s broskvoní. Mám stromek, koruna je tvořena 3 jednotlivými kmeny. Na jaře začla jako vždy normálně pučet.   Ovšem po nalití pupenů se celý jeden kmen jakoby zastavil a později začal schnout. Pupeny odpadaly a na větvičkách je znát, že... celý příspěvek >
Jaký vertikutátor, 6.3.2011
... kdo chce benzín a má větší zatravněnou plochu, tak proč ne. Dost dobrá cena! Ale vzhledem k tomu, že to bude ležák (použiji 2 x za rok na cca 600 m2), tak pro sebe chci el. motor.
Jaký vertikutátor, 28.2.2011
Zdravim, ještě jsem našel HECHT 5170 - motor slušnej + plechové šasi, záběr 37 cm, no a 13 nožů, což jak tak koukám asi standartní mezera. Zítra si jdu do krámu "očuchat" BOSCHE a už to chci nějak rozlousknout. L.
Pochlubte se svými altány, 27.2.2011 Obsahuje fotku
Je tu opravdu mnoho pěkných staveb, tak přidávám také svoji maličkost (6-ti hrannou).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika