Příspěvky uživatele - 238.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nasátí ryb čerpadlem skrz gulu, 15.10.2013
Na jednu stranu obdivuju, že jste se do toho pustil. Na druhou stranu mě udivuje, že se s tím děláte. Ušetřil jste na tom max pár stokorun, které při stavbě jezírka jsou zanedbatelným výdajem. Především bych měl strach, že to někde poteče a co pak?... celý příspěvek >
Cena okrasného jezírka, 6.6.2013
Dobrý den, podle tohohle Vám nikdo neporadí. Cena může i nemusí být ok. Chce to víc informací.  V ceně jsou ryby za pár stokorun nebo desítek tisíc? Filtrace je jaká? Může Vám tam dát firma filtraci za 5 tisíc nebo taky za 70... a tak je to... celý příspěvek >
Mrtvý jeseter - co se mu stalo?, 12.5.2013
Zdravím, to bude ono. Člověk by si dal fakt pár facek:-(Měl jsem tam čerpadlo druhým rokem bez krytky a nenapadlo mě, že by to mohlo nacucnout rybu... Navíc jsem ho našel u toho čerpadla. Budíž to varování pro ostatní, aby měli zakryté sání... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 8.4.2013
Takže vážně používáte ZnO, čili oxid zinečnatý?
Mrtvý jeseter - co se mu stalo?, 3.4.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, tak jsem dneska dorazil  k jezírku a co nevidím... Kousek pod hladinou mrtvý jeseter ruský. Včera jsem ho viděl, jak plaval. A říkal jsem si, jak hezky vyrostl. Mohl by mi někdo zkušený říci, co se mu mohlo stát? Omlouvám se za kvalitu... celý příspěvek >
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 31.3.2013
Zdá se mi to jako bezva nápad ty pet lahve. Asi do toho půjdu taky. O co to může být horší, než nějaké plastové kuličky?
Návrh filtru, 28.3.2013
Zdravím, potřeboval bych poradit s návrhem filtru. Původně jsem chtěl udělat filtr z jednogo sudu, který by sloužil jako vortex a následně by byl propojený s tisícilitrovou nádrží, která by byla rozdělena na komory. V jedné by byli kartáče, v... celý příspěvek >
Vzduchování v jezírku, 1.3.2013
Děkuji za odpověď. Jednalo se mi především o provdušnění. Tak asi budu uvažovat nad investicí do válce.
Vzduchování v jezírku, 28.2.2013
S těmi ztrátami mě to právě napadlo... Kompresor má výkon 45l/min. Nad tim vzduchovacím válcem jsem právě uvažoval. Stačil by na něj můj kompresor? Jaký by jste mi doporučil? Děkuji.
Vzduchování v jezírku, 28.2.2013
Zdravím, přemýšlím nad jednou věcí. Má význam vzduchovat na více místech? Momentálně to mám udělané tak, že mám od kompresoru vyvedeno 6 hadiček a na koncich mám malé akvarijní vzduchovací kamínky. To mám rozmístěno po svém jezírku asi 50m2.... celý příspěvek >
Hadice / trubka k čerpadlu, 10.2.2013
Děkuji všem za reakce. Udělám to z té 50.
Sterbinovy filtr, 30.1.2013
Hezké řešení. Taky bych rád něco pro letošek stvořil... Kde jste sehnal tu tkaninu? Děkuji.
Automatický hlídač výšky hladiny, 27.1.2013
Já to tak používám druhým rokem. Normálně jsem přidělal pod lávku ten mechanismus z wc a připojil na vodovodní řád. Jsem s tím spokojený. Reaguje to na malý ubytek hladiny. A stálo mě to nějakých 150Kč. I kdyby to vydrželo třeba jenom dva roky, tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika