Příspěvky uživatele - 238.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 7.5.2014
Mám taky Jebao a spotřebu jsem měřil a přesně to už neřeknu, ale bylo to o něco více, než na štítku. Mám 80W čerpadlo a měřák naměřil tuším okolo 85W...
Nádoby na lekníny, 29.4.2014
Navíc teď koukám, že u Banata je napsané, že vědra jsou z PVC, takže stejná určitě nebudou... Je otázkou, zda objednat od nich nebo si je koupit ve stavebninách..
Nádoby na lekníny, 29.4.2014
Zjistím to, avšak mám pocit, že na těch vědrech nemají žadný EAN, ale podívám se, až se dostanu na chatu, kde mám asi dvě ty vědra od Banata. Stejnak nevím, když bude u vědra napsáno, že je z recyklovaného polyethylenu a není vhodné pro... celý příspěvek >
Nádoby na lekníny, 29.4.2014
Zdravím, chtěl bych se zeptat, do čeho sázíte lekníny? Netuší někdo, jaký je rozdíl mezi nádbou na lekníny, co prodávají u Banáta a běžným stavebním vědrem? Mohlo by to stavební vědro vypouštět nějaké látky do vody?
Zkušenosti s tímto štěrbinovým filtrem, 22.4.2014
A co to je za typ? Je k němu někde nějaký popis?
Mráz - malé plůdky meruněk, 16.4.2014
Zdravím, mám obavu o zmrznutí hrušně a napadlo mě, že bych k ni umístit překlápěcí zavlažovač aquazoom a nastavil zavlažování dejme tomu od nějakých 4 do 8 ráno. Mohlo by to pomoci proti mrazu? Aby mě ještě nenamrzla voda na hrušeň... Bohužel to... celý příspěvek >
Umístění skimmeru, 13.4.2014
1) čerpadlo asi OK, záleží, co máte za filtrační materiál v sudech a jaká je průtočnost 2) volil bych dvě regulovatelné trubky a třeba těsně před vortexem spojil 3) raději ve vodě, čerpadlo se chladí a mělo by déle vydržet.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 31.3.2014
Udělejte video, ať to můžou zhodnotit ostatní. Takhle je to pouze nic neříkající výkřik.
Šoupě 110 mm, 16.3.2014
Nebo nakupte na nějakém německém e-shopu, tam se dají sehnat okolo 1000Kč. Pokud tedy nepotřebujete jenom jedno, pak to asi nemá význam řešit. U dvou se to jistě dost vyplatí.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 7.3.2014
Já jsem odtamtud kupova už dvakrát, vždy nějaká čerpadla. Poštovné se dá dohledat na tom webu, ale nebyla to žádná závratná částka, asi pár stokorun. Takže doporučuji.
Filtrace Tripond x Tripond eco, 16.2.2014
Můj názor je, že to máte vcelku špatně. Samé malé otvory. Ty otvory 2 cm se mi zdají prostě málo... Záleží však i nad plánovaným průtokem... a nerozumím, proč máte u nátoku přepážku 10cm a u odtoku 5cm. Raději bych udělal obě 10cm. A i ty 2cm od... celý příspěvek >
Pstruzi, 5.2.2014
BTW -> By The Way -> mimochodem
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 28.1.2014
Tak nevím jak na Slovensku, ale u nás se běžně prodává jezírková fólie 0,5mm za 50-60Kč, což jsou přibližně ty 2e... Ale pokud radši dáte stejný peníz za fólii, která vydrží 4 roky, tak proč ne... Vaše věc. Já si radši koupím fólii, která vydrží... celý příspěvek >
Čerpadlo, 27.1.2014
A čím máte v plánu pohánět toto čerpadlo? Popřípadě jakékoliv jiné? Filtrace musí běžet stále, takže moc nechápu vaši úvahu bez elektřiny.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 27.1.2014
Tak to ať mi někdo vysvětlí, co je na tom výhodné. Pro jezírko to chce minimálně 0,5mm. Takže i kdyby někdo použil dvě vrstvy, tak je na ceně 2eura a za tu cenu se dá koupít jezírková fólie. Tak fakt nechápu, co tu kdo vymýšlí.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika