Příspěvky uživatele - 247.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení velmi staré růže, 6.4.2015
Ty jo, ta je krásná. Díky za útěchu, snad dopadneme taky tak dobře. Já na růže zas tak nejsem, ale nějak mi připadá, že když už tady byly třeba dvě generace přede mnou, možná i víc, že sem asi patří. No, bohužel jsem je ani neseřízla, ani... celý příspěvek >
Přesazení velmi staré růže, 6.4.2015
Dobrý den, byla jsem nucena přesadit naše dvě růže. Jsou k nepaměti staré. Navzdory tomu, že jsme se velmi snažili, to dopadlo strašně, kam až se nám podařilo dokopat byl několikacentimetrový kořen, moc hluboko to ale neško kvůli plotu na jedné a... celý příspěvek >
Řez staršího stromu, 5.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den,  koupili jsme dům se zahradou, o kterou se léta nikdo nestaral. Pokud původní majitelé dělali něco se stromy, tak to bylo spíše ke škodě věci. Rád bych probral švestku, na kterou nebylo sáhnuto, ale vůbec nevím, co s ní. Prosím o... celý příspěvek >
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 30.3.2015
:-) Jsme sice v Praze, ale nemyslete si prosím, že Praha znamená jen beton. Kompost ale, uznávám nemám, protože jsme loni na jaře dělali vyvýšené záhony, takže mám teď sice plný dvoukomorový (cca 4x1 metrů velký) kompostér, ale nezralý. :-) Taky... celý příspěvek >
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 28.3.2015
Já rozhazovat určitě nebudu, to zkusila mamka na trávník a dost to zaujalo kachny - kadily pak NPK. Vzhledem k tomu, jak je mám ráda a že od nich baštíme vajíčka, je hnojit nechci. :)
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 28.3.2015
Super, děkuju. Jen mi trochu vrtá hlavou, proč používat jen tekuté hnojivo. Proč tam nedat dlouhodobě působící? Rozhodně preferuji přírodní hnojení, ale v tomto případě mi připadá, jestli by nebylo nejlepší zapíchnout rýč co to půjde, trochu... celý příspěvek >
Jak pohnojit staré stromy trávníku?, 27.3.2015
Dobrý den, Na zahradě máme staré ovocné stromy - vysokokmeny - hruška, jabloně, meruňka, švestka i třešeň. Všechny byly strašně zanedbané a hrušeň i ošklivě zmrzačená. Letos jsme je třetím rokem prořezali, tak už vypadají lépe, myslím ale, že by... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 9.3.2015
Tak je to skoro rok co mám svůj první vyvýšený záhon, tak se chci podělit o první zkušenosti. Práce to byla. Ale co by pro mě rodina neudělala že, tak jsme si udělali hezký víkend, ostřihali stromy a větve rovnou zpracovali na dno záhonu, taky... celý příspěvek >
Cyklus Sametky, 9.3.2015
Hm, a pomohlo to?
Hnojení květin, zeleniny a ovoce, kdy a jak, 2.8.2013
Já doporučuji bio hnojivo Atami BloomBastic 100ml. Je dražší, ale vysoce koncentrované, takže se ho ředí minimální množství a vydrží nadlouho. Lze používat i těsně před sklizní.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 23.5.2013
Pně souhlasím. Vykácet jalovce. Jinak je to mrhání časem.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika