Příspěvky uživatele - 247.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení velmi staré růže, 8.4.2015
Jéééé, gratuluju. Já o tom těm svým dojdu povědět, ať se inspirují. B.
Odmechování trávníku, 8.4.2015
Hmmm, nevím, tak jsem asi osvícená. Nám to prostě funguje. Jinak ne jen herbicid ale i rytí určitě rapidně zlikviduje veškerou existenci v zemi, tím myslím na moje milované hmyzáky. Chci vidět, jak se pak bude stromům dařit, protože ti co je na... celý příspěvek >
Odmechování trávníku, 8.4.2015
Možná proto, že chozením po mechu vzniká po celý rok nevzhledná břečka.
Odmechování trávníku, 8.4.2015
A používáte ten vertikutátor i na podzim? Mě to přijde neuvěřitelné, nám to fakt zázračně pomáhá... Bláža
Přesazení velmi staré růže, 7.4.2015
Aha, tak jo, pokud se dostanu do zahradnictví, koupím spíš to. Díky! K dalšímu jsem se vyjádřila o patro níž... je to komplikované. Bláža
Přesazení velmi staré růže, 7.4.2015
No, přesadit je zatím nemusím, budu-li optimistická, stavební povolení konečně dostaneme za čtyři měsíce. Ale, za 1. jsou naprosto ve stínu, zarostlé psím vínem (odstranit p. víno by nebyla dobrá volba), našla jsem je až když jsme tady byli už... celý příspěvek >
Odmechování trávníku, 7.4.2015
A proč byste si tedy lil na zahradu spoustu jedu a ryl se s takovou plochou, když sám píšete, že po vertikutaci nebude mít mech moc velkou šanci? Není to spousta jedu, šíííííleně práce a hodně peněz, zničíte tím existenci všeho živého na zahradě,... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 7.4.2015
No, myslím že není pomoci. Naši zkoušeli CDčka, asi trochu pomohla, zvlášť než si ptáci zvykli. Na stejný problém s třešní jsem dostala typ na budku do které se ubytuje špaček a ten si prý strom uhlídá sám pro sebe. Nevím, smysl mi to dává, ale... celý příspěvek >
Odmechování trávníku, 7.4.2015
Před třemi lety jsme koupili zahradu ve stejném stavu, plná ovocných stromů, takže celkem stín, trávník prakticky žádný a mechem bych nakrmila celou ulici kdyby to někdo jedl. Podstatný rozdíl tady ale je, zahrada má 300m. Na jaře i na podzim... celý příspěvek >
Přesazení velmi staré růže, 7.4.2015
No, přemýšlela jsem nad tím, ale vykopávat už je nebudem,  já jsem v sedném měsíci těhotenství, takže už sotva něco zvládám a manžel má ještě seznam věcí které musí na zahradě zvládnout, ať už svých, nebo těch za mě. Ostatně ne jen na zahradě,... celý příspěvek >
Řez staršího stromu, 7.4.2015
Když on říká každý něco jiného. Před dvěma lety měla v šílené míře moniliový úžeh, odešla snad půlka stromu. Stříkali jsme a loni krásně rostla, plody ale opadaly (na pohled zcela zdravé) jako vždy. Doporučení mám razantně ostříhat a pohnojit, tak... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 7.4.2015
A dáte pak oba vědět jak to dopadlo? Bláža
Řez staršího stromu, 7.4.2015
Děkuji Lído, to jste mě dost potěšíla, to bude za 1. o dost míň práce a za 2. z toho nebudu mít takový šok jako když manžel prořezával meruňku - skoro nic z ní nezbylo. No a do třetice má ještě pár týdnů než začne kvést, tak se můžeme konečně vrhnout... celý příspěvek >
Přesazení velmi staré růže, 6.4.2015
:-) věštit ani nechci, spíš jsem chtěla poradit, zda to třeba zalít stimulátorem a kolik jí zastřihnout. Věštecká otázka byla jen navíc :-)
Přesazení velmi staré růže, 6.4.2015
Ty jo, super! No, zas tolik jsem té kupované nedala, rozhodně je tam většina normální zahradní země a s vlhkostí tady určitě problém nebude, to až tak v létě, když je naše megavrba v ráži, zatím se držíme toho, že bydlíme v Mokřanské :-) No,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika