Příspěvky uživatele - 14.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oprava sekačky, 5.7.2015
dobry den vcera jsem vzal benzinou sekacku posekal jsem kolem 4 metru pak jsem vysipal plni kos a pak mne nechce chitit kdyz jsem sekal vzal hromadky hlini od krtka nevim so je sni rozdelal svicku a byla dobra potrebuji prosim poradit
Spodní listy česneku žloutnou, 19.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, přidám svůj dotaz do tohto tématu.Poraťe prosím co chybí mému česneku.
Kdy nejpozději můžu koupit sadbu v zahradnictví?, 24.4.2015
Nebojte, budete... jestli budete mít aspoň trosku spave miminko. Což ja jde mela zatím všechny, tak v to doufám i teď! 😇
Kdy nejpozději můžu koupit sadbu v zahradnictví?, 24.4.2015
Tak ještě zkusím namocit semena do vody, urychlit kliceni a pak dat do substratu.uvidim, jak to pojde rychle.kdyby to neslo, tak zkusím sehnat sadbu koncem května.
Kdy nejpozději můžu koupit sadbu v zahradnictví?, 24.4.2015
Moc dekuji!!! Snad mi to vyjde. Nerada bych kupovala pak zeleninu z marketu, když muzu mít zdravou a levnější!!! Jsem blszen, nikdo mi nevěří ze se to da zvládnout i s miminkrm, ikdyž už bude ctvrte...😁
Kdy nejpozději můžu koupit sadbu v zahradnictví?, 24.4.2015
Dobrý den, chci se zeptat, jesti nemáte zkušenost, kdy naposledy se dá sehnat nějaká sadba rajčat, okurek a paprik??? Myslím tím v zahradnictvích. Teď je velký boom a zahradnictví začínají s prodejem.  Momentálně skleník nemám. Ale do... celý příspěvek >
Pila Homelite XL2, 13.1.2015
Nevěděl by někdo kde bych sehnal nádržku na olej na HOMELITE XL-2 Díky Standa
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 30.12.2014
Dobrý den.  prosím o radu p.F.Mravence jak se dělá 3-5denní kompost
Oprava tmelení skleníku, 14.12.2014
Dobrý den. Před více než 20 lety jsem tmelil obdobný skleník, tmel jsem si míchal ručně z asfaltové suspenze Eonit a plavené křídy.Hrozná prasečina, ale drží dodnes.Tedˇbych chtěl přesklít polykarbonátem, asi budu odstraňovat oscilační bruskou.
Skleník od firmy VP skleníky, 19.8.2014
Dobrý den, můžete mi napsat způsob upevnční polykarbonátu? Co jeho tepelná roztažnost:
Choroba papriky, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Prosím o identifikaci choroby papriky. Děkuji.
Kvetení hortenzií, 7.8.2014
Dobrý den.prosím diskutující zda by někdo nevěděl proč mi nekvetou hortenzie jedna 7letá a druhá 5letá. Nekvetly ani jednou. Děkuji za odpovědi
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 5.7.2014
Na podzim jsem zasela pacibulky... a v týdnu jsem ze země vyndala cca 328 česnekových "kuliček"!....takže asi budu muset koupit někde políčko... Ale už se strašně těším na příští rok na vlastní česnek!!!
Solo 651, 30.6.2014
Dobrý den, v prodejnš strojů Honda mi byldoporučen tenio benzin prý neobsahuje biosložku.Ale zase vzhledem k ceně jak dlouho leží v nadržích u benzinových pump?
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 25.6.2014
Dobrý den, jde mi o to kde koupit beztlake zavlažovací hodiny a i tu zavlazovaci sadu?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika