Příspěvky uživatele - 235.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Provoz vytápěného skleníku, 30.12.2014
No právě , ty dusičňany,  já vlastně  to celé dělám  kvůli dětem, aby měli  čerstvou zeleninu.  Jeden známý  studoval JČU  a tam  právě dělali  pokusy se  salátem a  jinou kořenovou ... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 29.12.2014
Dekuji za  reakce,   chtěl jsem  hlavně jestli  někdo nemáte  zkušenosti s dostatkem světla.  Jinak s tím vyčerpáváním zemního výměníku   ono to není  tak přesné  jistě mám ... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 28.12.2014
sorry za  tu češtinu...
Provoz vytápěného skleníku, 28.12.2014
Pánové, dekuji za  odpovědi.   Jak už  jsem říkal  v současné  době ve  skleníku   udržuji jen  nadnulové teploty,  aktuálně je   asi 3°C   a venku  máme ... celý příspěvek >
Betonová deska jako základ skleníku, 27.12.2014
Na cestičky  použijte podhrabové  panely  -  ušetříte prostor.   Betonovat dno  není nutné,  pokud uděláte  základy 80 cm krtek  se do  skeníku nikdy  nedostane.    U mně za... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 27.12.2014
Dobrý den,  rád bych  se zeptal  jestli je  tu někdo, kdo provozuje  vytápěný skleník  pro pěstování  zeleniny.  Sám provozuji skleník  ve kterém  udržuji nadnulové  teploty pomocí ... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 14.12.2014
Dobrý den,  máte zajímavý  názor.   Myslím ,že u  VP je  škoda použít  jednoduché sklo, ta   jejich kostrukce  zvládne i  2 sklo.   Já mám  16 mm polykarbonát.   Je... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 2.12.2014
Dobrý den,  Letos jsem  krom jiného  pěstoval Philovitu ,  je to docela  dobré cherry  rajče ,  které vydrželo  v obyč  skleníku až  do poloviny listopadu  a ještě ... celý příspěvek >
Teplota pro pěstování kedlubnu a salátu?, 23.10.2014
2°C v  noci a  asi 12°C přes  den -   berte jako  minima.
Ontario, 19.10.2014
Dneska jsem právě trhal ontária, mám jich asi metrák, jsou to moje nejoblíbenější jablka, mám ještě druhý strom, který plodí v lichém roce, ale zatím je ještě menší, takže příští rok bude jablek méně. V každém případě jablka mají skvělou... celý příspěvek >
Ředkvičky, 17.10.2014
Mám vyzkoušeno, že ředkvička vydrží -5°C. Ve skleníku lze vysévat už na začátku ledna. Trvá tak 3 neděle než vyklíčí. Pak už záleží na počasí, když v únoru uhodí mrazy je třeba přikrýt netkanou textílilí. Je ale nutno poznamenat, že... celý příspěvek >
Podnož M9, 27.9.2014
Ano přesně tak, nejlépe koupit nějakou starou odrůdu, kterou prodávají na silnějších podnožích, pak si koupit výše uvedený stromek nebo rouby a přeroubovat, je to sice trošku nešikovné, ale já to budu na jaře také dělat ... celý příspěvek >
Předělat stromek?, 27.9.2014
Musíte přihrnout tak 15 cm nad naroubovanou část. potom zkuste zapěstovat terminální výhon na něm založte nové patro koruny v té výšce, kterou požadujete. Strom bude postupně vytvářet nový kořenový systém a všechny staré kořeny na ... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 24.9.2014
Pokud jste někde na kopci na písčité půdě, pak nemáte problém berte stromky na MM106 nebo A2, pokud jste na jílu jako Já porostou Vám jabloně jen na semenáčích. Všechno ostatní bude více - méně živořit. Co se týče odrůd, pak nic... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 23.9.2014
No vidíte a mě tady ty A2 rostou jako zákrsky. Jsem 550 m. Ale alespoň rostou, z ostatních podnoží "přežívají" M7. 106 nepřežila ani jedna jabloň. Semenáče rostou zhruba 2x rychleji než stromy na A2. Ono je to také tím, že je ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika