Příspěvky uživatele - 188.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 30.4.2014
Tak ako som už písal, Weiki a Issai sú samoopelivé. Pre zlepšenie epolenia a lepšiu kvalitu plodov všek doporučujem zohnať ešte aj samca arguty. Ale to všetko tu už je, len treba čítať - čítať a čítať!!! jano
Rozmnozovanie kiwi, 25.4.2014
Plne s tebou súhlasím, rozmnožovanie odrezkami je u týchto kiwin veľmi problematické. Niektorým pestovateľom sa to predsa len podarilo, čím ziskali na čase do prvej úrody. Mne bohužial tiež nie. No ak sa mu to predsa len naozaj... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 25.4.2014
Ja s tým skúsenosti nemám. Weiki a Issai nemám. Mám len cudzoopelivé, No na tú kombináciu by som sa nespoliehal a toho samca by som aj tak si zohnal. Výrazne zlepší kvalitu tvojich rastlín. Opelenie samcom má vraj vplyv na veľkosť a... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 24.4.2014
Jenny je actinídia chinensis Issai, Weiky a Kenns Red sú actinídie arguty. Je to veľký rozdiel - dva rozdielne druhy. Ak by sa ti podarilo opeliť argutu chinensiskou vytvoril by si viac ako pravdepodobne nový druh... celý příspěvek >
Asimina - novy vyhon, 16.4.2014
je to jednoznačne z podnože.
Rozmnozovanie kiwi, 14.4.2014
Rezkovance sa už neštepia. Zachovávajú si vlastnosti matečnej rastliny.
Kiwi u plotu, 9.4.2014
Ovíja sa to ako fazuľa. Potom hrubne a zaťažuje plot. Mnohokrát hrozí zarezanie sa do rastliny. Spravidla sa preto nenecháva ovíjať ale vyväzuje sa. Ak je vhodná nmv a vhodné južné slnko odporúčam jedlejšiu argutu. Dostupné kolomikty v bežnom predaji... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 7.4.2014
KUKI a bolo to treba??? Alebo - preventívne striekaš všetko - všetkým??? Jano
Placaté broskve, 7.4.2014
Vaša poloha je dosť vysoká. 430 je dosť. Ja som v 200mnm. Broskyne a marhule sadím výlučne na jar. Novovysadené na jeseň majú totižto slabé a ochudobnené korene ktoré dostatočne do zimy nezakorenia a často potom počas zimy vymŕzajú.
Motor jikov - problém, 4.4.2014
karburátor jikov ano, ale motor jikov ťažko. Treba nastaviť ten karburátor. Vyčistiť trysky. nastaviť vzduchovu trysku (to je tá s pružinkou) a dorazovú skrutku plynu ktorá obmedzuje spodnú pojohu plynu. Hlavne učistiť komplet karburátor z... celý příspěvek >
Křovinořez Rigid RPB 4342 B - jsou zkušenosti?, 4.4.2014
Riwal mám aj ja už rok. Používam zväčša 2,4mm strunu namiesto 3mm.  Okrem toho že je trocha ťažší ako drahšie značkové stroje nemá žiadnu chybu. Výhodou je aj väčšia nádrž. Pre začiatočníka a na neudržiavaný pozemok odporúčam.
Fíkovník, 3.4.2014
Figovník potrebuje veľa svetla a tepla. Všetko závisí od nadmorskej výšky a neskorých jarných mrazov. Jano
Plumcot Melitopolski, 26.3.2014
V Kohaplante
Muchovník lamarckii bez bližšiho určení odrůdy, 7.10.2013
Mám tiež už dva roky Lamarka. Ešte nerodil. Naopak mám tak isto starého Princa Wiliema a ten je naozaj super. Má pomerne veľké plody (trocha väčšie ako ribíz) a výbornú chuť. Rodina si taktiež chváli. Okrem toho však (podľa literatúry a... celý příspěvek >
Actinidia deliciosa Jenny, 11.7.2013
Mne to pripadá tým sfarbeným okrajom matných listov tiež ako ACTINÍDIA - KOLOMIKTA a podľa môjho úsodku je to samica. Jano
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika