Příspěvky uživatele - 187.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory ještě nevylezly, 16.5.2014
Díky, takže už bych je mohl přihrnout? A co ty brambory, které zatím nevylezli, mám na mysli, že když jsem je zasadil poměrně hluboko, tak už tak musí prorazit tlustou vrstvu půdy a teď jim tam ještě přidám...
Brambory ještě nevylezly, 15.5.2014
Díky, zajímavé čtení, ale zase tam není možnost se zeptat. Jinak mi už brambory pěkně lezou. Chci se zeptat kdy je nejlépe přihrnout, pamatuji se že babička přihrnovala až relativně velké brambory ale jinak v kolonii vidím, že přihrnují sotva když... celý příspěvek >
Jak sázet do mlčovací fólie, 14.5.2014
Díky, no ale jak to potom přihrnete když už tam je folie? A co když sázím např. už vzrostlejší rajčata, kterým nebude stačit otvor jen tím sazečem cibule?
Jak sázet do mlčovací fólie, 13.5.2014
Jak už jsem tu psal, koupil jsem hlavně do fóliáku mulčovací netkanou textilii. Chtěl bych se zeptat jak zasadit nějaké sazenice na záhon, kde chci použít tuto fólii. Nějaké záhony mám už zamulčované, ale docela byl problém přizpůsobit, kde bude díra... celý příspěvek >
Netkaná textilie nepropouští vodu, 12.5.2014
Mám taky novou netkanou černou textílii. Z balení jsem odstřihl část, kterou mám na jahodách venku v záhoně a voda se vsakuje, ze začátku taky trošku hůř. Dal jsem teď ze stejného balení část do fóliáku a voda jen stéká, když jsem se podíval pod... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 12.5.2014
Tak už brambory pomalu lezou , akorát je teda (alespoň pro mě jako laika) zvláštní, že víc lezou polorané, z raných zatím roste jen jedna rostlinka.
Papriky a okurky do fóliáku, 6.5.2014
Chci se zeptat ohledně pár věcí, abych něco zase neudělal špatně :-) Mám dát radši okurky nebo papriky blíže ke dveřím? Zítra bych chtěl zaset salátové okurky přímo ze semínka, udělám dobře, pokud vykopu menší jámu, tam dám větší hrst... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 6.5.2014
Díky všem za reakce. Brambory mám z místního vyhlášeného obchodu, kde prý prodávají dobrou sadbu, alespoň soused z kolonie to říká. Než jsem si parcelku minulý rok pronajal, tak několik let ležela ladem, tam kde mám brambory roste hodně... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 5.5.2014
Jsem mladý začínající zahrádkář, tak chápejte, že ještě pořádně nevím jak na to. Co jsem teda udělal blbě?
Brambory ještě nevylezly, 5.5.2014
Dobrý den, zasadil jsem brambory 14. dubna a ještě pořád nelezou. Zahrada je cca 350m nad mořem a je relativně teplo. Sadil jsem ranou Moniku a ještě nějakou poloranou odrůdu. Brambory jsem před sadbou na 24hod namočil do roztoku humátu(rašelinový... celý příspěvek >
Jak pěstovat topinambur aby se nešířil k sousedům, 27.4.2014
Takže by už měly růst? Nějaké kličky se mi zdá měly, mám ještě další kusy, které klíčí docela dost a chtěli jsme je sníst, ale dám je tedy asi znova do země... jen aby pak nezačaly do toho růst ty co už v zemi jsou, vyrývat se mi je nechce
Jak pěstovat topinambur aby se nešířil k sousedům, 26.4.2014
Nevím jestli je to normální, ale topinambury mi ještě pořád nevylezly ze země. Zasadil jsem je tak 15cm hluboko, možná o něco později. Všude se píše jak se jej lidi nemůžou zbavit a mě naopak nechce růst
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 14.4.2014
Já dnes dal do země údajně velmi rannou odrůdu Monika. Jaké s ní máte zkušenosti? A pak ještě poloranou, ale ta nevím jak se jmenuje. Koupil jsem ve vyhlášeném místním obchodě, bohužel prodavač poznal, že jsem začátečník, tak snad mi nedal něco čeho... celý příspěvek >
Ačokča, 10.4.2014 Obsahuje fotku
Mám už na okně dvě rostlinky, jedná ma už takových 30cm, druhá necelých 20cm. Mám dva dotazy: Má ačokča ráda hnůj? Nikde jsem nenašel jak tyto rostliny hnojit. Že bych každé dal trocu odleželého kravského hnoje. Můžu rostliny zasadit až po... celý příspěvek >
Nemocný rybíz?, 5.4.2014
Jak jsem se tak díval po ostatních zahrádkách, mají to taky, tak buď je to normální nebo je nakažená celá kolonie :-D Jinak to byl červený rybíz, na černý se to nemůže přenést doufám, ne?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika