Příspěvky uživatele - 187.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Užitečná rostlina nebo plevel?, 26.6.2014
Díky všem za příspěvky, zkusím tdy jestli promnutý list voní po okurkách. Jinak vyrostlo to až na jaře. Ze začátku jara jsem půdu prolil poměrně dosti tmavým roztokem hypermanganu a pak ještě zapravil dusíkaté vápno(zahradu máme teprve necelý rok)... celý příspěvek >
Užitečná rostlina nebo plevel?, 25.6.2014 Obsahuje fotku
Co je to prosím za rostlinu? Není to divizna? Dá se příp. přesadit? Roste ve fóliáku.
Jak se zbavit užovky?, 23.6.2014
Dobrý den, včera jsme pod dřevěnou deskou objevili nejspíš užovku obojkovou. Bojíme se hadů a když víme, že uštkne jen v případě ohrožení a její jed není jedovatý, rádi bychom měli zahradu bez hadů. Proto sem prosím nepište rady typu, ať jsme rádi že... celý příspěvek >
Výroba fosforečnanu železitého pro boj se slimáky, 5.6.2014
Jen jsem se chtěl zeptat jestli autor nápadu už realizoval svoje granule, z čeho jste je vyrobil a jak jsou účinné? Možná bych nějaký fosforečnan železitý mohl sehnat, tak se jen informuju, jestli má cenu ho shánět.  Jinak mě jako možná... celý příspěvek >
Koupit Amitech wl1e40f-5aa, 28.5.2014
Není tam elektřina. Na kosu to taky není, moc rovných travnatých ploch tam není, je to tam hodně členité. Proto sháním křovinořez nebo vyžínač. S uvedeným křoviňákem nikdo nemá zkušenosti? Ani s žádným podobným od stejného výrobce?
Koupit Amitech wl1e40f-5aa, 27.5.2014
Dobrý den, na mou zahradu, cca 120m čtverečných sháním nějaký levnější křoviňák. Můžu mít (prý úplně nový) křovinořez Amitech wl1e40f-5aa za 2500kč. Vyplatí se to? Máte s ním někdo zkušenosti? Díky
Česnek zaštípnutí vrcholu?, 25.5.2014
Díky no já mám celkově jen 6 česneků, zasadil jsem pokusně na podzim stroužky normálního česneku ze supermarketu. Takže ponechám jen ten jeden. Mám to uštípnout hned jak je ten list pod tím stonkem, nebo až pod tím jakoby prstencem?
Identifikace rostliny, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, poznáte prosím někdo co je to za rostlinu? Máme ji od známého, který říkal že to je kerblík, ale podle obrázků na netu to kerblík nejspíš nebude.
Černání listů maliníku, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na maliníku nám začaly černat konce listů. Jedná se o nemoc nebo maliníku něco chybí? Děkuji.
Česnek zaštípnutí vrcholu?, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, takto mi roste česnek. Z vrcholu mi začalo vyrůstat co je na fotce, jedná se o květ, který se má prý odštípnout nebo je to něco jiného? Mám to uštípnout? Díky
Brambory ještě nevylezly, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Tak aktuálně brambory vypadají takto
Karton na zemi kolem rajčat ve skleníku, 23.5.2014
Píšete, že i tak odplevelujete, to tím kartónem prorůstá plevel? Nebo leze jen od těch krajů? A co slimáci? Ti se pod ním nejspíš budou hodně držet.
Karton na zemi kolem rajčat ve skleníku, 23.5.2014
Zajímavé, já o kartonu taky přemýšlel, ale nakonec jsem koupil černou netkanou textilii, kvůli snazšímu zalévání. Když zaléváte, tak kartóny dáváte vždycky bokem?
Jak sázet do mlčovací fólie, 18.5.2014
Tak díky moc, asi si ten sadbovač koupím :-)
Jak sázet do mlčovací fólie, 16.5.2014
No koupil jsem rajčata cca necelého půl metru, už mají květní pupeny. Navíc rajčata je prý dobré sadit šikmo aby část stonku byla pod zemí, to se tím sadbovačem nebude dělat dobře si myslím a jak pak teda zasypete rostliny? V tom sadbovači zůstane ta... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika