Příspěvky uživatele - 6.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Antištěk - máte zkušenost?, 6.7.2013
U nás si asi někdo pořídil antištěk, protože jeden pes přestal náhle štěkat a hned jsme měli v ulici několik vykradených domů. Takže raději štěkající pes, kompletní majetek, než v ticho a neustále mít zloděje v baráku.
Antištěk - máte zkušenost?, 2.7.2013
Já Vám nevím, mě ten antištěk připadá naprostá kravina. To bych si zase já mohla pořídit nějaký antikvak na sousedovic žáby v jezírku, nebo antibekač na berana... to zvíře se běžně projevuje, viníkem je majitel. Navíc mi příjde divné aby mi mého psa... celý příspěvek >
Nesprávná výsadba a umístění clematisu?, 17.6.2013
Já mám taky dotaz na uchycení, mám ho u sloupu el. napětí a protože nemám ráda ty umělé konstrukce vysadila jsem vedle něj trumbáč, aby se po něm plamének přirozeně pnul.Nyní se ale obávám, že plamének bude trumbáčem přehlušen.Myslíte, že tato... celý příspěvek >
Brambory Laura - jak rostou?, 17.6.2013
Dobrý den, letošní rok jsme porvé zkusili vysadit brambory, odruda Laura. Krásně vzešly, nyní jsou natě hrozně vysoké a začínají jít do květu. Má smysl květy po odkvětu odštipovat? Je znakem krásně narostlých natí dobrá úroda? A kdy asi tak začít... celý příspěvek >
Brambory přihrnované posekanou trávou, 12.6.2013
Právě, že na tom políčku, kde chceme i příští rok pěstovat brambory už letos brambory jsou v zemi.Nešli jsme ale na zahradě ještě jedno místo, kam bychom mohli trávu házet- nikomu tam vadit nebude.Takže stromům odlehčíme:-) Díky za rady..
Brambory přihrnované posekanou trávou, 11.6.2013
Děkuji za odpověď, budeme tedy sekat a trávu skladovat pod stromy, na zimu připravíme políčko a na jaře tu trávu z pod stromů použijeme na řádky pod brambory a budemepřihrnovat tou odleželejší trávou.Snad to nepokazíme
Brambory přihrnované posekanou trávou, 10.6.2013
Dobrý den, ráda bych připojila svůj dotaz: Letos také pěstujeme brambory poprvé, takže normálně v hlíně v řádcích. Jelikož sečeme na zahradě trávu a dáváme jí pod stromy, uvažovali jsme, že bysme zasadili brambory příští rok do trávy, jak tady... celý příspěvek >
Clematis, 29.5.2013
Já bych je dala jinam. Já mám zase u elekt. sloupu vysazen plamének President a je zakrytý levandulí.Trochu je problém, po čem nechat plamének pnout- z druhé strany sloupu mám trubáč- je možné, že se plamének s trubáčem snesou a trubáč vytvoří... celý příspěvek >
Slepice si vyzobávají peří, 16.5.2013
V jednom článku jsem četl, že se může slepicím dát občas konzerva masa pro psy-prý to zajistí přísun bílkovin.Co vy na to?Ivan
Slepice si vyzobávají peří, 16.5.2013
My jim maso dáváme, né pravidelně, ale přece nebudu i pro slepice kupovat flákotu u řezníka. Dostávají maso, když vaříme polévku atd... navíc po celou dobu, co vypadaly krásně maso dostávaly ve stejné intenzitě, jako teď.
Květopas, 15.5.2013
No mohu potvrdit, že květopas to stihl, zato já nestihla ochránit strom. Takže mi zbyly jen oči pro pláč, poněvadž jestli budu mít aspoň 5 jablek z celého stromu, budu moooc ráda
Slepice si vyzobávají peří, 15.5.2013
Dobrý den, mě by to taky zajímalo, naše slépky krásně nesly od června, v podstatě i v zimě, občas vynechaly při tuhých mrazech, nebo při přepeření, ale poslední dobou sleduji, že se ve výběhu klovou navzájem.Třeba jedna leží a druhá jí klove u zadku... celý příspěvek >
Mrouskání, 19.2.2013
Děkuji za odpověď.Kolik prosím taková antikoncepce stojí? Nemáte představu? a ještě jeden dotaz. Všimla jsem si, že když kolem nás doma prochází vibruje svým ocáskem jako když si značkuje území, ale nic při tom nevypouští a dělá to jen krátce, tak... celý příspěvek >
Mrouskání, 18.2.2013
Zdravím, prosím můžete mi poradit? Máme tu naší Micinu nalezenkyni, teď měla na kastraci, ale bohužel se to musí přesunout až na březen. Zatím je v poho, jen se děsím, aby nezačala mrouskat dříve, protože přes den lítá venku a na noc jí ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika