Příspěvky uživatele - 71.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo pozná tento keř, 19.8.2014
Jste si jist, že ty květy patří k tomu stromku za nimi? 
Pozná někdo tuhle květinu?, 4.7.2014
Je to Crassula ovata kultivar Gollum.
Znáte někdo tuto květinu - je z Kalifornie, 30.6.2014
Aeonium arboreum var. Atropurpureum. Pochází z Kanárských ostrovů, u nás běžně prodávaná na výstavách kaktusů a sukulentů.
Poznej ptáka 2, 10.6.2014
Je to tak. Přestože léta pozoruji, co kolem mne létá, krutihlava jsem ještě neviděl. Možná je to tím nenápadným zbarvením i chováním, po stromě se pohybuje jako myška, přikrčeně běží po větvi a hup do budky, s nápadností sýkor se to nedá... celý příspěvek >
Určení rostliny, 29.5.2014
Nějaká drobná Peperomia či Pilea.
Tropicke rastliny a +5C, 29.5.2014
Tropické to budou snášet špatně, subtropickým to nevadí.
Dracena Marginata, 26.5.2014
Nemáte ji přelitou? Má mnohem větší nádobu, než by v této velikosti potřebovala.
Neznama rostlina, 14.5.2014
Neomorica, asi gracilis.
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 9.5.2014
Minulý přtspěvek je ode mne, zapomněl jsem se přihlásit.
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 9.5.2014
Dortmund přebohatě kvete jednoduchými květy, ale nevoní. Sympathie voní jen slabě, v mým podmínkách občas vymrzá. Velichen neznám, Rosarium Uetersen jen z obrázků. Vašim charakteristikám by jednoznačně nejvíce vyhovovala Louise Odier, u nás celkem... celý příspěvek >
Kaktusy, 17.4.2014
Pokud je máte už pár let, tak máte podmínky pro pěstování dobré, vypadají pěkně.
Pokus o skalku v brehu, 10.4.2014
Takto prudký svah je ideální pro suchou zídku, chce to však hodně plochých kamenů.
Žluté třešně, 21.3.2014
Toto téma tady již je, moje zkušenosti jsou zde.
Identifikace kaktusů, 21.3.2014
1 - Eriocactus leninghausii 2 - Astrophytum ornatum 3+4 - Echinocactus grusonii S tou šířkou 20 cm jste to snad trochu přehnal ....
Ako sa volá táto rastlina?, 23.1.2014
Gazánie?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika