Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit užovky?, 8.9.2014
Uzávěr, že té paní bude po ještěrkách smutno je naprosto mylný. Paní má k plazoidům odpor a tak to zůstane. Stěží se to přečtením nějakého článku přelomí na lásku. Buďte tolerantní i k té paní a nejen k ještěrům. Někdo holky, někdo vdolky, někdo... celý příspěvek >
Záchrana posledních zelených plodů rajčat, 7.9.2014
Z těch otrhaných zbude tak čtvrtina. Smysl to má jen u těch, která už bělají. Jinak nedojdou. Průběžně kontrolovat a vyhazovat napadená. Venku je to úplně k ničemu.
Jak se zbavit kořenů pámelníku?, 6.9.2014
Přesně tohle jsem řešila na zahradě taky. Vytrhala jsem, co šlo, pak jsem sekala a sekala, aby žádná nadzemní část nemohla kořeny zásobovat. Je pravda, že se pámelník hodně snažil, doplazil se pod zemí daleko a zkoušel proniknout ke světlu jinde.... celý příspěvek >
Špačci na švestkách, 3.9.2014
Jenže je fakt, že než jednu potravu pozře, deset jich naklove, ať už proto má důvod jakýkoliv.
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 3.9.2014
Jsem na tom podobně. Vnutil jsem do rodiny 3 stromky Starcats a po 4 letech jsou na jednom 3 jabka.
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 3.9.2014
Akorát že většina těch specialit je vytvořena chemicky. Nizozemci jsou v tomto oboru mistři a kouzelníci. třiceticentimetrové kvetoucí slunečnice, lilie a podobné, které normálně dorůstají metr a více. Květy obsypané fuchsie 10cm velké. Takže ta... celý příspěvek >
Zabarvení papriky, 2.9.2014
Nejedná se o nic, je to odrůdové zbarvení. Podívejte se na bílé papriky v obchodě, mají to taky.
Daju sa este teraz sadit zemiaky?, 2.9.2014
Ještě je možnost, když to berete tak vědecky do hloubky, že jde o množitelský porost a vegetace byla ukončena řízeně. Ale to byste vy určitě poznal. I když ve vaší oblasti je množení nepravděpodobné.
Daju sa este teraz sadit zemiaky?, 2.9.2014
Jestli žijete v Maroku, snad ano.
Ořešák na kraji lesa, 1.9.2014
Když si je udrží, odnesou je veverky a ořešníci.
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Nevím, jak tam chlorovodík vznikne, ostatně je to jedno. Je tam HCl, což je chlorovodík rozpuštěný ve vodě. Tedy tepelným rozpadem Kuprikolu vznikne látka obecně všudepřítomná. Ostatně když byly neodsířené elektrárny, pršela na nás směs kyselin,... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Kyž používáte ten selský rozum, zkuste jej aplikovat i na ten hrůzný chlorovodík. Copak ono to asi je? Tip: máte(me) to prakticky stále v žaludku. 
Rajče Stupické polní rané, 31.8.2014
Letošní rajčatová revize. Stupické zůstává s Bejbinem základem chovu. V letošním průběhu léta prakticky sklízím jen tyto dvě odrůdy a nějaká žlutá koktejlová a hrušky Perun. Ostatní mají vijany zelených plodů bez náznaků zrání. Přes stesky mnohých o... celý příspěvek >
Určení rostlinky, 31.8.2014
Jestřabina. Hanča
Pálenka z limonády, 29.8.2014
U nás nyní za 13,90
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika