Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 10.7.2014
Trošku neracionální postoj, co mám pořád kontrolovat... Když nechci kontrolovat, musím do veřejného, tam to chemizují za mně a fest. A nebo jít do sinic v rybníku. Ano, chci se koupat, ale měl bych vědět aspoň orientačně v čem se to koupu. Co... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 10.7.2014
O71: To se mýlíte. Já se k tomu jen vyjadřuju, protože mi připadne, že problémů s přípravou, uchováním, dávkováním a kontrolou je víc, než jste si propagátoři ochotni připustit. Ostatní čtenáři asi nemají důvod se mísit do diskuse; jistě řada z nich... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 8.7.2014
nedovedu si představit něco kyselého a zároveň uzeného A přesto to existuje. Občase se v hyper K. objeví uzené závitky asi makrel, plněné zeleninou, cibulí myslím a asi ještě něčím. A chutná to kupodivu docela dobře.
Co po česneku, 6.7.2014
Pravděpodobně u vás dozrají fazolky, možná i karotka. Jakýkoliv salát, hrášek, brokolice - už by musela být sadba. Špenát s označením celoroční. Čínské zelí až v srpnu.
Proč neplodí maliník?, 5.7.2014
Jde o to, že nevíme, co tazatelka vlastně stříhá a jak. Múže být takový způsob střihu, že nazaplodí ani jeden z druhů.
Zkušenosti se závlahou přímo ke kořenům stromků, 29.6.2014
Změní se na věci něco, když dostanete odpověď "ano" nebo "ne"? Tu vodu už do sudu zpátky nedáte a strom taky nemůže odstoupit stranou..
Olej do 4 takt. krovinorezov, 26.6.2014
Ale já vůbec nevím (pokud je to na mne), co máte dělat. Vy to tady popisujete tak, že nikdo neví, co jste s tím vlastně provedl, co vám vadí, jestli je to křovinořez nebo sekačka. Servisáci občas a to často kecají, aby řeč nestála. Jaké hadičky s... celý příspěvek >
Olej do 4 takt. krovinorezov, 26.6.2014
Co je to za nesmyslný obrat "dát oleji šanci"? To jako si uvědomí, že udělal chybu a polepší se a bude mazat správně? Modifikátory, detergenty, antioxidanty a jánevímještě jaké anty či enty jsou v každém moderním oleji. A věřte, že jejich dávkováním... celý příspěvek >
Užitečná rostlina nebo plevel?, 25.6.2014
Přesadit se dají ty kytky obě. Hanča
Užitečná rostlina nebo plevel?, 25.6.2014
Divizna to být může, nejspíš divizna černá, i když podle listů by to mohl být i náprstník. Hanča
Zase růže, 20.6.2014
Měl bych nástroj na opravu Vašeho foťáku. Kladivo 300g. Funguje spolehlivě.
Neznámá tráva a rostlina od potoka, 20.6.2014
Mléčivec alpský (Cicerbita alpina). Hanča
Reklamace semen, 18.6.2014
Nedávno zakoupené velkoplodé dýně, vyseto 5 semen, nevzešlo žádné. Semo.
Tampa vs. hawai, 18.6.2014
Nesmíte svůj dojem mimochodem 2x mylný, pookládat za východisko problému a řešení. Že by materiál bazénu svým stářím způsoboval časté kažení vody je nepravděpodobné. Je asi možné, že ve starém materiálu je horší povrch, na kterém se řasy líp uchytí,... celý příspěvek >
Plovákový ventil do sudu, 17.6.2014
Ano ten by to řešil, ale ta cena.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika