Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zloutnuti mladych listu ruzi - chloroza?, 2.5.2014
chloroza je nedostatek železa -- je na to přípravek do vody - Plantanella. používá se jako postřik nebo do zálivky. cena asi 59kč. --K.
Kordesovky, Austinky a spol, 5.4.2014
Jano - tak tohle bych poslala zpět.. pokud není prověřený zasílatel, tak nekupovat. jeden ze skvělých je p. Šíp - Skaličany.. bývá taky vyprodaný, ale ještě snad něco skladem bude - jinak objednávky pro podzim snad už brzy.
Růže Augusta Luise, Graham Thomas a Schneewalzer, 5.4.2014 Obsahuje fotku
dostala jste moc hezké růže.. první A. Louise je keřová, krásná oranž. s měícími se barvami, další je Graham Thomas -- anglická růže pěstitele.D.Austina -- žlutá keřová, třetí je popínavá smetanově růžové barvy   s květy podob..... celý příspěvek >
Jaká je Big Purple?, 5.4.2014 Obsahuje fotku
ahoj - nejhezčí je nevěstin závoj, ale i ostrožky. jsou v různých barvách - ale třeba bílá k Big Purple bude sedět.B.P dorůstá někdy i 160 cm...
Máte solitérní růži?, 8.2.2014 Obsahuje fotku
já ji mám jako keř bez opory - už několik let  - vedle je historická Alba Maxima. 
Máte solitérní růži?, 6.2.2014 Obsahuje fotku
pokud Linda trvá na vůni - mohla by to být historická růže Louise Odier.nádherně voní - opakuje - i když nekvete jako poprvé.  
Máte solitérní růži?, 6.2.2014 Obsahuje fotku
--
Máte solitérní růži?, 6.2.2014 Obsahuje fotku
proč, každý má své zkušenosti. kdyby se New dawn udržovala řezem - ohla by být. je ale ještě New DAwn White / tu tedanemám / a Coral Dawn. ta nemá tak bujný růst - i když jsem ji měla taky na oblouku. jenže předloňská zima ji zničila.. mám dvě... celý příspěvek >
Máte solitérní růži?, 6.2.2014 Obsahuje fotku
to je pravda - New Dawn je moc velká na solitéru.. je to popínavá a k tomu bujná.taky moc neopakuje - mám ji asi 25 roků - tak můžu posoudit..   taky by mohla být dobrá - ani velká ani malá - Leonardo da Vinci..  opakuje do zámrazu, ale... celý příspěvek >
Máte solitérní růži?, 6.2.2014 Obsahuje fotku
další zajímavá, ale asi nevoníci je pomponkovitá Pomponella.. ta teda kvete do zámrazu. další možnosti jsou anglické růže většího vzrůstu - třeba Crown Princess Margaret, Teasing Georgia, James Galway. první dvě jsou žluté - třetí starorůžová.. k... celý příspěvek >
Máte solitérní růži?, 6.2.2014 Obsahuje fotku
ještě se vrátím s dalšími návrhy -- velmi výrazná solitéra a silná růže je třeba Westerland. svitivě oranžová, voní. květy jsou poloplné. opakuje kvetení, ale už ne silně.  .
Máte solitérní růži?, 6.2.2014
ahoj - mám Edenku od Starkla. zdravá, silná sazenice.. nasaď jako solitíér- je nádherná. ale nevoní -- taky jsou další Edenky.. White Eden, Red Eden, Blue Eden všechny jsou krásné, ale špatně sehnatelné.. ovšem nejhezčí je stejně ta první - a tu... celý příspěvek >
Kvety z nehybridnych osiv, 28.9.2013
poněvadž jsme na stránkách o růžích - tak mně zajímá, kde jste viděli semena růží--  pokud se týká jejich vůně . některé voní úžasně, jiné ne. podle odrůdy..
Extremne dlouhe pnouci ruze, 5.7.2013 Obsahuje fotku
jo -- je krásná a velmi rychle roste, má zpětné trny. taky nevím proč má od poloviny své délky padlí.. asi málo slunka.. už má 7 m-n apodzim ji budou tři roky -dodavatel - p. Šíp Skaličany.. K.
Extremne dlouhe pnouci ruze, 25.6.2013 Obsahuje fotku
--- Veilchenblau
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika