Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké květiny na balkon jižní strany?, 8.2.2015
Slunečnice je dobrá volba a co třebapěstovat nějakou zeleninu?
Mušky v nové hlíně pro pokojové rostliny, 8.2.2015
Česnek pomáhá to :)
Vertikální stěny - pěstování, 2.2.2015
Stavebnicový systém Minigarden.
Vertikální stěny - pěstování, 18.1.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, před rokem jsme si pořídili tuto živou stěnu a jsme s ní spokojeni. 
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 14.1.2015
se z vás picnu -  doktore díky.  
Vertikální stěny - pěstování, 12.1.2015
Ahoj..S manželkou chceme jednu stěnu v pracovně věnovat květinám. Má někdo prosím nějakou zkušenost s vertikálními stěnami? Děkuji předem za tipy.
Plíseň růží, 26.10.2014
tady si někdo nevšiml, jaké je tady téma. ne o slimácích, ale plísni na růžích.-.    ano.- jedná se o padlí.letos abnormální výskyt kvůli vlhku.  opravdu je nejlepší hned zjara proti němu i skvrnitosti několikrát stříkat..... celý příspěvek >
Přesázení 10roků starých růží, 12.9.2014
ahoj všem - to jsou všechno riskantní operace  :)nejlepší by bylo udělat řízky a buď dát naočkovat některému z pěstitelů růží / Šíp, Pelcovi / nebo dát řízky do země pod petku.. doba je pokročilá, ale mám zkušenost, že srpnové nebo začátek... celý příspěvek >
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 10.5.2014 Obsahuje fotku
růžová růže na oblouku je Giardina -- loni se teda předvedla... snad letos zopakuje loňskou nádheru.. letošní sucho a zima bez sněhu růžím ani jiným květinám neprospěla..- Giardina má kořenitou vůni, opakuje, ale už nemá tolik květů jako poprvé..
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 10.5.2014 Obsahuje fotku
Veilchenblau může narůst klidně 10 m - i více.. mám ji letos třetí rok a už je teda dost velká.. loni už taky byla nepřehlédnutelná,
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 10.5.2014 Obsahuje fotku
ahoj - všechny tady jmenované jsou vhodné a krásné..ta Veilchenblau / je to ona - jiná podob.. jména není// ale kvete jen jednou v roce - je to rambler. i když je taky hezká, voní a má málo trnů.. u Sympatie se o tom vyholování píše. ale je zase na... celý příspěvek >
Co to prosím je?, 5.5.2014
Ahoj mám na své orchideji takové lepkavé průhledné kapky které jsou asi tak 5mm velké a jsou na okrajích listů vůbec se nehnou prostě jenom jsou tam nic jsem s tou květinou nedělala ani nekropila nebo něco takového prostě bych chtěla poradit jestli... celý příspěvek >
Clematis Montana Rubens - jaký má roční přírůstek?, 2.5.2014 Obsahuje fotku
---klem, Montana Rubra.
Clematis Montana Rubens - jaký má roční přírůstek?, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Montana Rubra mám třetí rok - je opravdu velice bujný. foto je loňské - letos z důvodu sucha má jen polovic květů co loni
Stromková růže, 2.5.2014
pokud se jedná o zimování str. růží..- není nutno ohýbat k zemi.. stačí pevná opora, která přesahuje korunku a je dobře upevněná v zemi.. korunka se na zimu zakrátí a obalí netkankou... ta musí být i pod korunkou.. nejlíp je obalit i kmínek.. dírka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika