Příspěvky uživatele - 1.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská jedle, 27.3.2011
To není past na zákazníka, to je odpověď na poptávku. Zaprvé, kdyby metrová jedle měla mít správný bal v květináči aby byla schopna přesazení, tak s ní dva silní chlapi možná hnou, ale vy si takovou váhu a velikost domů neodnesete ani omylem)) A za... celý příspěvek >
Kroucená vrba, 13.12.2010
To je jako by jste hovořili o mě:-) loni jsem také zasadil kroucenou vrbu: asi 6 vetviček do hlíny a poctivě zaléval, také jsem paralerně vložil dalších několik větviček do rybníka a zatížil kamenem- a absolutně nic se neuchytilo, větvičky v hlíně... celý příspěvek >
V létě se neudí?, 16.11.2010
Kvašemu dotazu jestli se v létě neudí.Já udím kdy je to potřeba tedy i v létě.Na naložené maso dávám už 15 let zmražené PET láhve naplněné vodou a tím udržuji teplotu naloženého masa kolem 4 stupňů---samozřejmě je potřeba si to hlídat-buď přidám PET... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika