Příspěvky uživatele - 1.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostlina podobná hyacintu, 14.5.2012
Dobrý den, babička kdysi sehnala u známých poněkud neobvyklou květinu (zatím jsem ji u nikoho neviděla). Vypadá spíše jako drobnější (subtilnější) hyacint, i vůně je stejná, je bílé barvy a kvete asi o 14 dní dříve než obyčejné hyacinty.... celý příspěvek >
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 17.4.2012
Není cedr jako cedr Libanonský (libanii) - ten je nejodolnější a mohu jen doporučit Atlaský(atlantica) a himalajský  (deodara) jsou o poznání choulostivější a bojují zimu co zimu minimálně s rezavým jehličím. Daří se jim jen v... celý příspěvek >
Cedry a odolnost mrazu, 17.4.2012
Cedry se dají koupit hlavně libani, deodara a atlantica. Nejodolnější je libani, ostatní mají pravidlené problémy s rezavěním a zvládají naše zimy špatně.
Cedry u nás, 17.4.2012
Cedry se u ná prodávají nejvíce cedrus deodara, atlantica a libani. Libani je jediný, který je docela odolný - bez poškození mi přežil několik zim při -25. Celkem mám 3 a ročně přirůstá v průměru 50cm. Hnojení dusíkem nedoporučuji a pokud tak... celý příspěvek >
Fíkovník, 15.4.2012 Obsahuje fotku
S názorem mohu jen souhlasit.
Nevhodné či opatrnost vyžadující vodní rostliny, 12.4.2012
My sázíme vodní rostliny včetně leknínů do bedýnek od mandarinek, které poslouží stejně jako drahé koše. Aby se substrát nevyplavoval dáváme do bedýnky silnější netkanou textilii, kterou necháváme větší a po zasazení ji přehneme přes substrát i shora... celý příspěvek >
Fíkovník, 26.3.2012
možná bysme měli porovnat Vaše a naše výsledky a pak se pobavit. O závratném množství vody jsem nemluvil. Jen jsem řekl, že čím víc vody, tím víc přirůstá. Pokud ale nestihne dřevo na pozdim dostatečně vyzrát, tak je to k ničemu. Stejně jako... celý příspěvek >
Kaktusy do skalky - rod Opuntia, 24.1.2012 Obsahuje fotku
Mám žlutě kvetoucí, kterou 10 let testujeme na šumavě 550m.n.m a na vysočině 450m.n.m a i tam se jí daří výborně. A jak zabezpečit aby v ní nerostla tráva? Jednoduše: já je sázím do starého linolea nebo stačí dvojitá černá folie - stavební - ne... celý příspěvek >
Astry - krepaté listy, 2.7.2011
To jsem si také myslela - ale nejsou vidět žádné známky. Nemůže to být nějaká viróza? Marie
Astry - krepaté listy, 2.7.2011
Dobrý den, potřebovala bych poradit. V květnu jsem si v zahradnictví koupila sazenice aster (byly dost velké, s pěknými listy). Po zasazení však téměř přestaly růst, nové lístky se objevují sporadicky, jsou úplně maličké a "krepaté"(silně zvlněné... celý příspěvek >
Třešeň dvoják, 22.6.2011
Jestli jsem dobře pochopil -boční zakrátit a větve které jdou do koruny odstřihat.Zatím ten troják vypadá děsně -doufám že vyroste nějaká slušná koruna.
Třešeň dvoják, 22.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, taky mám třešen dvoják (kordia 2 roky),předpokládám ustřihnout boční výhony a nechat ten středový terminál?Prosím o radu děkuji.
Bazénový vysavač pro fitraci od 4m3/h, 3.6.2011
děkuji za odpověď. určitě máte ale silnější filtraci než azuro4, že? děkuji
Bazénový vysavač pro fitraci od 4m3/h, 3.6.2011
dobrý den, prosím o radu, pořídili jsme bazén azuro de lux a sháníme nejlépe poloautomatický vysavač který by funfoval na pískovou filtraci která má výkon 4m3/h. nevíte o nějakém? děkuji Mirka
Jaký zahradní traktor?, 10.4.2011
Dobrý den, taky bych prosila o radu, jaký zahradní traktror na pozemek cca 4000m čtverečních se záběrem aspoň 100cm, cena do 50 tis., terén rovný a jezdila bych s ním převážně já. Děkuji moc
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika