Příspěvky uživatele - 240.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Foxteriér, 20.4.2010
Vědět ani tak ne. Spíš mě zajímalo, jestli se najde vůbec někdo, kdo by toto plemeno měl jen jako společníka:) A jak třeba se mu osvědčil, zážitky, zkušenosti a tak. My máme dvouletého hladkosrstého
Foxteriér, 15.4.2010
Dobrý den, najde se tu někdo, kdo má foxlíka pouze jako veselého a akčního společníka, (nikoliv z řad profesionálních chovatelů a myslivců)?
Kočka na zahradě, 15.2.2010
Přiznám se, že mě dost překvapuje ten výčet škod způsobených údajně kočkou na zahradě... asi máme taky divné kočky. Jediná škoda, kterou sem tam spáchají je kálení do záhonku, eventuálně rozkošnické vyvalení se do nějaké naťové zeleniny. Ptáků... celý příspěvek >
Neznámá řecká květina, 18.9.2009
Moc vám děkuji, to bude asi opravdu ono. Pořád jsem si říkala, že žádná z těch mimóz, co jsem našla na internetu, nemá takové květy
Neznámá řecká květina, 18.9.2009
Děkuji, taky si myslím, že je to mimóza. Kamarádka mi dovezla semínka, je nějaká šance, že z toho něco vyroste? A jak ji pěstovat? Jinak kytka/keř to je v tomto případě fuk, použila jsem to prostě jako označení neznámé rostliny
Neznámá řecká květina, 18.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte prosím někdo jméno této kytky (nachází se v Řecku)?
Co je toto za dřevinu, voskové listy jako růže, 16.9.2009
Už to tu padlo, je to mahonie. Kvete žlutě, má modré bobulky. Zda je jedovatá, netuším, nikdy jsem to nezkoušela Každopádně se používá do kytic a vazeb. Moc hezká. Radím nevyhazovat.
Strom pro stín, 7.9.2009
No, já mám docela dobrou zkušenost s platanem, sázeli jsme ho loni a potáhl se od té doby opravdu znatelně, je na plném slunci a půda u nás asi není nic moc. Ale asi tak to není přesně to, co hledáte - přece jen ten stín zatím dává malý. Chtělo by to... celý příspěvek >
Jak mít spoustu krásných jiřin?, 7.8.2009
Na slunci jsou. Dívala jsem se teď na ně líp a možná to není tak hrozné. Ale prostě jsou nějaké opožděné (ačkoliv jsm je sázela včas). Nejspíš se na tom podepsalo i to letošní počasí, přehanalo se přes nás několik divokých bouřek s kruponitím,... celý příspěvek >
Jak mít spoustu krásných jiřin?, 5.8.2009
To znamená, že rostou hodně slabě, zatím jenom stonek a pár listů u vysoké varianty, u nízké jenom lístky, po květech ani stopy. JInak jiřiny, které mám koupené a přesazené už vyrostlé, problém nemají, rozrůstají se a kvetou, ačkoliv jim žádnou... celý příspěvek >
Jak mít spoustu krásných jiřin?, 4.8.2009
Hmm, nevím, hlízy jsem měla jednak z předchozího roku, vytažené na podzim, uskladněté v chladu, část kupovaných letos (na pohled vypadaly úplně v pořádku). Nevzešly pořádně ani jedny...
Trávník pro velkou zátěž, 4.8.2009
Tak jsme průběžně osévali, nakonec se ukazuje, že pes není až takový problém, pokud příliš nerozkutá čerstvě nasetou trávu. Ještě jednou děkuji, zejména za tipy na konkrétní traviny.
Jak mít spoustu krásných jiřin?, 4.8.2009
Dobrý den, mám moc ráda jiřiny a pokaždé obdivuji zahrady, které jsou jich plné. Bohužel, mně samotné se s nimi zdaleka tak nedaří. Letos jsem zasadila několik hlíz, z nichž jedna uhnila, další nevzešla vůbec, zbytek se sotva plazí a nejsem si... celý příspěvek >
Silně vonící růže, 22.7.2009
Ano, včera jsem trochu hledala na internetu a p. Šípa jsem našla. Děkuji.
Silně vonící růže, 21.7.2009
Děkuji všem za tipy. Nenapsala jsem to přesněji, ale jde mi o tu silnou vůni hlavně proto, že zkouším různé domácí vonné oleje a velmi ráda bych někdy udělala růžový. Právě damascénské růže se často používají, to vím, zatím jsem ovšem nezjišťovala,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika