Příspěvky uživatele - 240.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 25.1.2012
No vidíte a já je sázím teď, i když jsou už novější odrůdy, prostě proto, že je považuju za dobré a lepší. Je to asi dost individuální věc, nepřenášela bych osobní postoje a záliby na všechny ostatní.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 24.1.2012
Já tedy nevím, ale jestliže jsme sázeli staré odrůdy, tak to bylo právě proto, že nám chutnaly + mají navíc vhodné vlastnosti (ty zvolené). Pochybuju, že by je někdo sázel proto, že stojí za starou bačkoru.
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 23.1.2012
Můžete zkusit mrknout i sem, je tu seznam literatury a webových adres, možná by se něco našlo.
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 23.11.2011
Tak my jsme kupovali na podzim mandloně a byli jsme celkem spokojení. Stromky nám sice byly přineseny, ale měly předtištěné visačky a byly hezké. Také jsme byli poměrně podrobně informováni o případných rizicích podzimní výsadby a byla nám doporučena... celý příspěvek >
Nákup vybraných ovocných stromků, 20.10.2011
Taky budeme kupovat stromky, ale jsme ze střední Moravy, takže pro vás asi pořád docela daleko (nicméně aspoň blíž než ta Praha apod.). Veškeré námi zvolené se nám podařilo nakombinovat z nabídky v Bojkovicích, Malenovicích a Uherského Ostrohu. Pokud... celý příspěvek >
Který (levnější) křovinořez je vhodný?, 21.4.2011
Dobrý den, získali jsme zahradu o rozloze cca 2500 m, dlouho na ní nikdo nic nedělal, takže je poměrně zarostlá. Kromě trávy jsou místy i desítky náletů (v rozměru tenkých proutků). Který křovinořez by byl nejvhodnější pro takovou práci. Bohužel si... celý příspěvek >
Akátový med v ČR, 26.8.2010
Dobrý den, mám dotaz na zkušené včelaře. Na trhu občas vídámnabízet akátový med (cena 130-140 kč/kg) - je možné mít v ČR čistě akátový med? (omlouvám se, pokud je to moc hloupý dotaz, jsem laik...)
Topení do boudy, 20.8.2010
Hm, no nevím, my máme hladkosrstého foxe, ale když šly v zimě teploty pod - 20 a hodně níže, tak jsme si prostě nelajzli nechat ho přes noc venku... je sice fakt, že ilzolaci v boudě má 10-15 cm, s předsíňkoua zakrytým vchodem, ale prostě nám to... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 29.7.2010
Baví mě ten počet "odborníků" tady, kteří vědí všechno nejlíp a mají dokonale vycvičené psy. Nicméně já jsem mluvila o foxteriérovi a jednoduše si trvám na tom, že loveckého psa holt některé věci neodnaučíte, i kdybyste se na hlavu stavěl.... celý příspěvek >
Název květiny - jde o pryskyřník?, 7.6.2010
Děkuji.
Oskeruši usychají listy, 3.6.2010
Dobrý den,  moc bych prosila o radu. Před několika týdny jsme pořídili jeřáb oskeruši. Stromek jsme přesadili, zpočátku hezky prospíval, ale teď mu začínají listy lehce žloutnout, pak zhnědnou a nakonec uschnou úplně. Vláhy má samozřejmě teď... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 30.4.2010
No, některé ty rady mi přijdou docela úsměvné. Máme foxteriéra, který když najde na zahradě ježka, začne na něj dorážet - ježek se stočí do klubíčka - pes se na něj nedostane a štěká jako pominutý. V tom případě nezbývá než popadnout nějaký hadr a... celý příspěvek >
Foxteriér, 27.4.2010
Ježka občas zahlídneme, resp. pes ho zahlídne a to se potom nedá přeslechnout... Nejlépe ve dvě hodiny v noci. To už máme baterku a hadr na ježka po ruce. Musíme ho odnést pryč, jinak by na něj dorážel klidně do rána.
Foxteriér, 26.4.2010
To obdivuju, že je se slepicemi. I když náš je jakž takž zvyklý na naše kočky a u rodičů si slepic v ohradě nijak nevšímá. Každopádně nám ovšem razantně zbavil zahradu krtků:)
Foxteriér, 26.4.2010
To jo, on nás zbožňuje Taky ho máme na zahradě, ale je pravda, že jsme kvůli němu museli zavést u některých rostlin tvrdá ochranná opatření... Zvlášť když byl malý, dokázal udělat pořádnou spoušť. Máte dva odmalička nebo jste pořídili druhého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika