Příspěvky uživatele - 220.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černá růže, 1.1.2012 Obsahuje fotku
Barkarola viz foto..., tvar květu má podobný jako Gloria Dei. Jinak Noritu jsem kdysi měla také - poupě je černější než u Barkaroly, ale vnitřek o chlup světlejší, navíc nemá tak krásný tvar květu, spíš plošší (jako otevřená Queen of Bermuda - ale ta... celý příspěvek >
Pod praporem "zpátečníka", 31.12.2011
Pane Petře z Pardubic, myslím si, že se pěstitelé vracejí k některým starým odrůdám kvůli jejich chuti, kterou si pamatují z dětství, a kterou v nových odrůdách neobjevili. Sama mám jak odrůdy nové, tak i některé staré. Ono se v nových odrůdách třeba... celý příspěvek >
Odcházejímí všechny rostliny, 30.12.2011
Ještě mne napadlo - neměnili jste náhodou okna za plastová? Kdysi tady někdo psal, že po výměně oken za plastová s UV filtrem mu odcházely pokojové kytky.  L.
Kočka ničí mou práci, 30.12.2011
On to není přímo můj soused, ale zahrádku má prakticky uprostřed zahr.osady.  Těch děr tam má v plotě víc, ale z venkovní strany plotu má další zahrádkář živý plot (pes proleze, člověk ne). Čtvrtá strana pozemku majitele psa ale oplocená není,... celý příspěvek >
Odcházejímí všechny rostliny, 30.12.2011
Podle vzhledu zeminy u toho benjamínka bych to tipla na přelití - ono v tom plastovém obalu může zůstávat proteklá voda...                    Lída
Kočka ničí mou práci, 28.12.2011
Mně zas se.. na zahradu cizí pes, mají díru v plotě, nemají se k opravě a měla jsem během týdne na trávníku 3 ho... a švagrová 6 kousků. Kočka to aspoň udělá do záhonků a navíc chytá myši, ten pes akorát se..!!  Lída
Motor jikov, 28.12.2011
mně se to taky jednou stalo po převážení z místa na místo v kufru auta. Příčinou bylo to, že se mi palivová hadička natlačila do prostoru pro páčku regulátoru a tak nebylo možné přidat plyn a vytočit motor nad spínací otáčky spojky.  Když už... celý příspěvek >
Motor jikov, 28.12.2011
Častější bývá přisávání falešného vzduchu dírou v gumovém kolínku mezi filtrem sání a karburátorem. Někdy k tomu stačí jen ne-přitažení hadicovou sponou a postupného zpuchření té gumy. Pak je směs stále příliš chudá, aby motor... celý příspěvek >
Okousana tuje, 25.12.2011
Ohledně přežití thuje uvidíte, stejně s tím nic jiného nenaděláte. Roste na slunci nebo v polostínu? Tam by měla víc šancí neprosychat, než se rána zavalí. Když mě kdysi králíci ožrali kůru z poloviny kmínku jabloně, tak část koruny nad ohryzem... celý příspěvek >
Okousana tuje, 25.12.2011
Ošetřila bych to raději balzámem - má v sobě fungicidní látky. Pes je v pořádku? Thuje je jedovatá. Asi mu ve žrádle chybí nějaká látka nebo prvek, když ohryzal kůru.           Lída
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 23.12.2011
Osobně bych vysadila dvouřadý - vnější řadu bych namíchala z jehličnatých i listnatých stromů, které se u nás v přírodě vysytují (s normální výškou kmenu, spodní větve s růstem stromu usychají) a druhou řadu obdobně namíchanou z opadavých i... celý příspěvek >
Zákrsek, 22.12.2011
Dobrý den, pane Vlado - s "prodejem stromků" jsem mluvila telefonicky, letos měli Wagenerovo poprvé, ale právě jen jako polokmen. Jako polo- nebo vysokokmen ho občas měli i jinde (i Droždín nebo Ing.Boček z Krouny). Ty staré odrůdy mají... celý příspěvek >
Uzené z divočáka, 18.12.2011
Koukala jsem na "lovecké fórum", tam píší na dva dny naložit do směsi sůl+pepř+bylinky+olej, pak řádně prošpikovat a udit při 65-70°C 6 hodin (dotyčný udil kousky plece svázané drátem). Jinak to moc nedoporučují, že je uzené maso dost... celý příspěvek >
Zákrsek, 18.12.2011
To by mi vůbec nevadilo, kdyby narostla. Jen musím dosáhnout na vršek ze čtvrtého špryclíku štaflí... Ale u nás i u sousedů (když tam ty stromky ještě byly), tak právě Wagenerovo dělalo vždy menší koruny. Už aby plodilo - nevím, proč ho ve školkách... celý příspěvek >
Uzené z divočáka, 18.12.2011
Z divočáka je výýýborná svíčková, nemá tak suché maso jako ostatní zvěřina (holt je to prase...)...ňam, ňam            Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika