Příspěvky uživatele - 11.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jikov, 15.9.2007
Tak sundeje gumové koleno ze sání a mrkněte do difuzoru jestli se vůbec pohybuje klapka. A lidně i za chodu motoru. Jen doufám, že nemáte vyskočený ovládací lanko z páčky na karbecu.
Motor jikov, 14.9.2007
Takže tato motor. jednotka má obsah 123ccm. Trvalý výkon při 4 000 ot/min je 4 HP. Max. výkon je 4,2 HP při 5400 ot/min. Spotřeba při 4 000 ot. je 390g. Zapalování je kontaktní. Nádrž by měla být plechová, tak bacha na to. Je to letitý stroj a... celý příspěvek >
Profesionální technika, 13.9.2007
Když tam máte Agrii pak nechápu proč tam není třeba Goldoni. Ze zkušenosti vím, že Goldoni si např. se zakladačem rozumí daleko lépe než Agria (adaptabilita připojení) a navíc  nezanedbatelně levněj. Za ty prachy Agrii ani náhodou. Zeptejte se... celý příspěvek >
Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE, 2.9.2007
Vážený pane Vysloužile, jelikož se předpokládá, že se mulčuje max. jedna třetina délky stébla, aby to mělo ten správný efekt a nezůstával za sekačkou "špenát", je výkon i vašeho motoru Honda na toto mulčování dostatečný.
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 2.9.2007
Dělá si to tady co chce. Ten poslední příspěvek patří 255.30.
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 2.9.2007
Poptáte-li se po cenách N D na B&S zjistíte, že se oprava pěkně prodraží, takže podle mne nemá cenu i když si práci uděláte sám. Do Hondy dejte přesně ten olej, co máte v návodu a pokut v návodu se nic nedočtete kontaktujte s tímto problémem... celý příspěvek >
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 1.9.2007
Olej v motoru sekačky bych měnil na jaře. Podle uskladnění - sucho ale střítání teplot - může do oleje kondenzovat voda a tím ho znehodnocuje aniž by měl za sebou byť jednu motohodinu.
A co BS?, 27.8.2007
Gratuluji k dobré koupi. Podle toho co je to přesně za motor lze jej, bude-li třeba, generalkovat broušením. Výbrusové sady jsou v origo nabídce, takže motor na dosmrti.
Mulčovač pro neudržovaný pozemek 6500 m2, 21.8.2007
Tondo máte pravdu. Jde o hodinový výkon. To jsem se zase díval někam, kam jsem neměl. Nezlobte se, ale tady to řešit nechci.
Mulčovač pro neudržovaný pozemek 6500 m2, 21.8.2007
Pokut vydržíte do příštího roku, pak si u Vari určitě vyberete. V současné době Vari nemá mulčovač, který by  na vaši plochu doporučili. A pokut vás okolnosti nutí k nákupu letos pak si myslím, že jedině F 700, ale i ten má doporučenou plochu... celý příspěvek >
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 15.8.2007
Bowden používá vícero značek. Je to pohon jen pro vyžínače a není zakončen úhlovou převodovkou, proto trubka u bowdenů je dole zahnutá. Na tyto stoje lze použít jen stunová hlava, nebo lehký plast. unašeč s noži. V žádném případě nic ze... celý příspěvek >
A co BS?, 14.8.2007
Ale vy chlapi nééé. To patřilo Daniele. Parkrát se mi to zde už stalo a přečetl jsem si co jsem za debila atd. Jinak já chyby druhých taky neřeším. V dnešní době jsem rád, když je text aspoň srozumitelný. I to se některým moc nedaří.
Technika orby, 13.8.2007
Techniku orby a nastavení pluhu i stroje najdete na stránkách Vari. Tomu jejich popisu se nedá celkem nic vytknout. Jinak oře se na rozchod 610 mm. To je ten širší.
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 12.8.2007
Převodovka MPT 320 a DSK 317 je jedno a to samé. Vari užívá značení DSK. Žádný rotavátor na DSK 316 neexistuje. Převodovka na tuto práci není konstrukčně stavěná. Dnes se dá s Vari rotavátorovat jen s převodovkou DSK 317 nebo T 20. Pokut toužíte po... celý příspěvek >
Motor jikov, 12.8.2007
Je to regulátor otáček. V závislosti na proudu vzduch tlačí proti pružině do toho plechu. Poklesnou-li otáčky v zatížení jde míň vzduchu pružina přitáhne a přidá se plyn. Na tu trojku by měl motor točit v vezatíženém stavu 4.700 ot/min. plus... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika