Příspěvky uživatele - 194.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 10.8.2014
já rozdám, ale i ráda z nich dělám policejní čalamádu. jsou k nerozeznání od nakladaček..podotýkám, že pěstuji skleníkové Minisprint F1
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 1.8.2014
ano, přesně tak to dělám u vybraných odr.,ale chtěla jsem ozdravit i nové odrůdy
Sladkaja děvočka?, 1.8.2014
no já jsem loni kupovala u Estonců 4 odrůdy, a opravdu je v tom chaoz, ani devočku nepoznávám.Torquay je barvy rubínové, nestejnoměrné plody, ale výborné chuti, takže fakt nevím, co vlastně pěstuju..jenže kde vzít semínka, která jsou zaručená?
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 1.8.2014
Taky se chystám založit nový záhon, a zvažuju frigo sadbu..kde je nejlepší ji objednat?
Rajčata mne překvapují, 31.7.2014
moc pěkné 
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 29.7.2014
Děkuji za informaci..
Ostružina se zbláznila, 28.7.2014
Reuben jsem koupila loni ve školkách Litomyšl
Jaké odrůdy malin a ostružin?, 28.7.2014
máte velmi pěkné rostliny, z jakého zdroje, prosím, máte HIMBO TOP?, chtěla bych vysadit taky
Obří salát. okurky, 24.7.2014
Dobrý den, na trhu jsem viděla okurky velikostí kabaček..tm. zelené hrbol. povrch, veliké..na můj dotaz prodejce řekl, že nemají název, jen čísla a že jsou z Dánska..slyšel někdo o nich?
Rajčata mne překvapují, 24.7.2014
úžasné, taky mně zajímá.odkud máte semínka těchto odr. a co když vytrvale prší..ta sláma..? Takže zasadíte rostliny a rozprostřete slámu..a nic více?
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 15.7.2014
krása, jakou to máte odrůdu?
Roubování okurek na tykev 2014, 16.4.2014
to je dobrý nápad... chystám se roubovat, ale dost mně zarazila poznámka o změněné chuti okurek..taky mám nejraději Minisprint pro její perfektní chuť.. podnož mám Sprinter..má někdo zkušenosti s vlivem podnože na chuť?
Nejchutnější rajčata, 15.4.2014
Taky jsem loni použila semena z kupovaných a letos zase mám..vynikající, úrodné
Okurkové mini melounky aneb cucamelons, 19.2.2014
něco takového jsem měla, Mexická okurka..ale plody tak malinkaté, že třešeň je obr plod..pokud myslíme totéž..odkud Vám došly?
Nejtěžší rajče, 13.8.2013
Beefmaster mi velice chutná, má sice prapodivné tvary někdy, ale jemnou slupku a je výborný na chleba s máslem
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika