Příspěvky uživatele - 194.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Valjevka, 16.9.2012
krása..já mám jeden mladý stromek, který ještě nezaplodil.Jsta spokojen s kvalitou plodů letos?
Jaká rostlina?, 12.9.2012
je to určitě ona..děkuji Vám..jenže se píše silně ohrožený druh, tudíž ji musím nechat zdobit záhon..je docela hezká..
Jaká rostlina?, 12.9.2012
vyrostla mezi bylinkami ze zahradnictví Jikl.ale jehlice trnitá to asi není..je proti ní bez trnů a daleko,,bylinnější"..tedy vůbec nedřevnatí..
Jaká rostlina?, 12.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, nedaří se mi najít, co mi to roste mezi léčivkami..Zná někdo?
Jaké odrůdy?, 12.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, taky bych poprosila znalce o identifikaci.Dvě červená jsou letní, zelené zimní. Děkuji moc.
Sklizeň rajčat 2012, 15.8.2012
máte krásná rajčátka..mi Ildi zřejmě vlivem špatného opylování dozrává jen částečně- zbytek květů zasychá..:(
Sklizeň rajčat 2012, 15.8.2012
to opravdu není Ildi..ten první snímek
Alternariová skvrnitost rajčat, 4.8.2012
přesně to mám taky..mimo jiné lahůdky
Bifteková rajčata, 4.8.2012
mám taky,,Býčí srdce" od Nohel Garden..rostliny krásné, vitální- doslova obaleny plody nepravidelného tvaru.Začínají růžovět, jsem na ně velice zvědavá...
Zrání rajčat, 4.8.2012
pěkná úroda..mně Hokkaida teprve rostou na zralá si počkám
Pepíno Gold - návod na pěstování, 31.7.2012
Taky mi přišly krásné rostliny..pěstuji podle návodu, a přestože nejsem nováček, nemám jediný plod..květy opadnou..:(
Lilkoviště, 21.7.2012
já se trápím se 2  lilky ve skleníku, ale příští rok snad vyjde sadba a dám je asi taky ven..jenže tady je víc chladno..Litomyšl   
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 3.7.2012
krásné
Lilkoviště, 22.6.2012
no to je paráda..já letos asi s lilky neuspěju..krásnou sadbu zlikvidovaly svilušky a na dvou posledních sazenicích ve skleníku už je vidět taky..:( čekám na predátory z Biocontu..
Lilkoviště, 22.6.2012
Faselis F1
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika