Příspěvky uživatele - 209.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podivné chování kočky, 13.1.2013
Kastrované kočky i kocouři by měli mít jinou stravu, než nekastrovaní. Mívají pak problémy s kamínky, nebo pískem v ledvinách, nebo něco podobného myslím. Jedna moje známá musela chodit s kocourem na cévkování. Sám se nevyčůral, chudák. Ten kocour... celý příspěvek >
Nishikigoi, 11.1.2013
Originál Japan koi, i ty produkované třeba v Alcedoru, včetně dalších ryb můžete shlédnout na tomhle videu. Pokusil jsem se právě o první podvodní video ve Full HD kvalitě. Snad Vás bude inspirovat. Hodně štěstí s chovem ryb.
V zimě krmit nebo ne?, 3.12.2012
Ano pane Hrkal. Plně s Vámi souhlasím. Měl jsem ale pocit, že věci neublíží i pár mých začátečnických zkušeností, protože mám takový pocit, že si něčím podobným musí projít každý amatér s nedostatkem zkušeností či kapitálu. Moje preference a rozhled... celý příspěvek >
V zimě krmit nebo ne?, 30.11.2012
Než jsem zvětšil svoji první louži (jinak se mému pokusu o jezírko tehdy říct nedalo), zimoval jsem ryby ve sklepě ve staré litinové vaně. Aby se nekazila voda, nekrmil jsem vůbec. Jen jsem jim pustil trochu bublinek. Jinak - trvalá tma, průměrná... celý příspěvek >
Nemoc, 25.11.2012
Obávám se, že umělý výtěr v amatérských podmínkách téměř nepřipadá v úvahu. Porfíci si k tomu pomáhají kromě jiného i hormonální přípravou a to už je třeba pro mě zcela out. Můj vytírací kartáč dal život desítkám karasů a pěti zlatým jesenům, ale... celý příspěvek >
Nemoc, 22.11.2012
Letos jsem stejným způsobem přišel také o krásného a asi tak stejně velkého kapra. Jak jsem zjistil, nejspíš to bude tím, že velké a dospělé ryby nedokážou vstřebat staré jikry po nemožnosti vytřít se. Mlíčňákům se to asi moc nestává. Ten můj měl v... celý příspěvek >
Pes hubne, 22.11.2012
Na rakovinu psů i na spoustu dalších věcí dost dobře pomáhá MMS.
Pstruh a jeseter, 31.8.2012
I když ryby vlastě nemusím, nadmuté pstruhy takové velikosti bych já osobně řešil na grilu. Můžete se ale zeptat někoho, kdo je chová už dlouho, třeba paní Heleny Savrukové v pstruhové farmě Polanka - Telefon: 603 892 341.  Dost se divím, že... celý příspěvek >
Fíkovník, 30.8.2012
Asi to jsou nezmaři. I když nadzemní část kompletně zmrzne, vždycky na jaře obrazí. Sice až od země, ale vždycky. Povedlo se to i jednomu prckovi, který nebyl paradoxně vůbec zazimován. Škoda jen, že to nestíhá dozrát. Dřív jsme ale fíky párkrát... celý příspěvek >
Chov karasu v 1000l jezirku bez filtrace, 2.8.2012
Všechno jde, když se chce. Jedno z mých jezírek je klasický plastový výlisek z baumaxu, nebo odkud a je dost maličké. Jeho obsah je asi 100l. a hloubka tak 40cm. Bylo plánované pro jeden leknín, což praktikujeme. Máme ho tam bez květináče, jen... celý příspěvek >
Fíkovník, 5.6.2012
Letos poprvé mi můj velký fíkovník omrzl skoro až k zemi. Jindy jen trochu. Blbá zima.
Oslepnutí koi kapra, 24.5.2012
Může to být kromě jiného i parazit, jehoš přenašečem je myslím rak. Vyžere mu prostě oči. Nejsem odborník, někde jsem to slyšel. Asi není dobrý nápad nosit si je do jezírka přímo z přírody. Hlavně ty pruhované potvory.
Jesetěři a krmění, 24.5.2012
Zeptejte se u prodejce, odkud je měl a čím je tam krmili. Jestli je to složité zjistit, obecně lze o jeseterech říct, že když to nejsou nejací tydýti, nebo neduživky, naučí se žrát všechno a odevšad. Rádi žerou z hladkého foliového dna a nijak si... celý příspěvek >
Jeseteři, 1.5.2012
To se dost divím, že pojdou v čisté vodě. Napadá mě jen nedostatek kyslíku, stres, nebo voda s obsahem mědi, na kterou jsou hodně citliví. Také by to mohla být otrava třeba jídlem. Zjistěte přesné parametry vody a proberte to s prodejci jeseterů.
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 21.4.2012
Mě nabídli mailem prý extra výhodnou nabídku sekyrek. I po jejich úžasných slevách z udané původní ceny, která je mimochodem u nich dost běžná, jsem na netu vygooglil i o dost nižší ceny u více obchodů. Takže dost pochybuju, že někdy měli něco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika