Příspěvky uživatele - 217.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koi kapry nebo Karasy do 3000l, 24.10.2010
je to male na koi. Karasy su OK.
Výluh z kopřiv, 17.10.2010
"kopřiva patří i v lečitelství mezi jedničku tak i rostlinkam zřejmě prospívá" nerozumiem suvislostiam
Zapaľovanie Stihl FS55, 8.8.2010
Ahoj, ja mám práve ten istý problém! Tento krovinorez mám tiež asi 10 rokov a doteraz fungoval bez jediného problému.Pri kosení zrazu zhasol a som presvedčený, že je to chybné zapalovanie. Problém je v tom, že ho neviem nikde zohnať.Chcem a viem si... celý příspěvek >
Flaky na travniku, 6.7.2010
Este ma napadlo. kedze mi tam dost rastu huby vselijakych druhov neni to moc polievane?
Flaky na travniku, 5.7.2010
Pohnojit a dobre poliat.
Fiskars 1500 Pro - nejasný piktogram, 21.5.2010
Dostal som darom predmetnú sekeru a na jej rúčke je nálepka so štyrmi piktogramami. Nechápem celkom význam štvrtého piktogramu, ktorý ako keby zakazoval použitie priečnych (kývavých) pohybov, ktorým sa však nedá v určitých, relatívne častých... celý příspěvek >
Nejsladší třešeň, 18.5.2010
vcera som precitala asi vsetky prispevky, co sa tykju ceresni a predstavte si, ze som si vybrala Techlovan :))) a plus teda aby som nebola sebec, co sa tyka cervikov, tak aj Burlat pre manzela a deti. Kym zarodia prejde kolko rokov? a aky podpnik... celý příspěvek >
Nejsladší třešeň, 17.5.2010
Dobry vecer, aj man by zaujimalo, ktora z ceresni patri medzi najsladsie. Nikto neviete??? Na jesen chceme vysadit ceresnu a uz vyberam par mesiacov odrodu a neviem aku. Niezeby ich bolo tak vela, ale rada by som mala pre deti tu najsladsiu. Este... celý příspěvek >
Co robit po vydatnych rekordnych zrazkach v aprily?, 15.4.2010
Co robit po vydatnych rekordnych zrazkach v aprily? Tu prsi a prsi, vraj niekde spadol mesacny priemer v priebehu par dni, alebo tyzdna. Urcite to bude mat dosledky na rastliny a zahradu. Piste skuseni zahradkari odpovede na otazky: 1. Ake dosledky... celý příspěvek >
Zelena voda v jezírku, 27.3.2010
Vysoke pH je zle. Mnohi co mali problem s jazierkom namerali vysoke pH. Azda rozkladom rastlin a vykalov ryb vznikal amoniak a aminy. Mohla to byt aj reakcia pritomneho vapenca. Vysoke pH samotne podporuje rast rias. Je zle, ze amoniak samotny je pri... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 21.3.2010
Pan Hrkal a ostatni. Co hovorite na takuto variantu filtracie: Zo skimmera cez cerpadlo do odkalovacej nadrze, Pripadne aj s primitivnym mechanickym cistenim filtraciou... pripadne nejakeho lacneho komercneho mechanickeho filtru.... a potom do... celý příspěvek >
Ako podporit u sliepky kvokanie, 21.3.2010
Dobry den, som mlady chovatel a chcem sa spytat ako mozem nejako podporit u sliepky kvokanie aby mi sadla na vajcia a vysedela kuriatka da sa to nejak podporit alebo to na ne pride same... za odpovede dakujem
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 20.3.2010
Zaujimave s tymi bio... takto to nejako riesili nase babicky ked striekali broskyne zkvasenym mliekom ci priamo jogurtom. Na plesne s bakteriami a na bakterie s plesnami... Mudr. potvrdia.
Jak se vyrábí osivo F1?, 16.3.2010
suhlasim,  ze je to markentingovy tah. Vlastnost, ze si nemozete dopestovat vlastne osivo zo zaobstaraneho osiva je velmi dobra vlastnost pre produkt, ktory predavate. Je to ako cd, dvd, ktore sa neda kopirovat. Ci F1 je vynimocne oproti svojim... celý příspěvek >
Príslušenstvo pre Oleo-mac, 14.3.2010
Kde kupujete spotrebný materiál a príslušenstvo pre krovinorezy Oleo-mac? Len u Mountfieldu alebo aj niekde inde? Napr.: rezné nástroje, filtre atď... Vlado
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika