Příspěvky uživatele - 217.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problem z nadrzkov na benzin, 23.2.2010
Dakujem za radu
Prosba o radu, 21.2.2010
skusim sa spytat predajcu ci sa to da nastavit
Prosba o radu, 21.2.2010
Takze vy tvrdite ze by som ho zbytocne daval do servisu nastavovat???
Bamboo, 19.2.2010 Obsahuje fotku
Ahojte všetci, poprosila by som o záchranu mojej rastlinky. Dostala som pred rokom na valentína LUCKY BAMBOO a časom mi uhýňa, čo ma veľmi trápi. Neviem čo robím zle a ako mu pomôcť. Dostala som ho v tom červenom črepníku zasypaného červenými... celý příspěvek >
Pavučinky uvnitř plodu vlašského ořechu?, 20.12.2009
Plesne su vazny problem orechov. Nepodcenovat.  Produkuju prudke toxiny.  Nielen vlasske ale aj arasidy. V pripade arasidov je to este vacsi problem vzhladom na podnebie krajin kde sa pestuju. Pre niektorych dietarov sa nedoporucoje... celý příspěvek >
Vápno do kvasu, 5.12.2009
Ja som pocul o inom postupe. Pridanim kyseliny napr. citronovej sa rozkladaju pritomne acetaly, z ktorych sa uvolnia jedovate aldehydy, ktore sa potom lahsie daju prepalenim odstranit. Ale nie som si isty, ci vapno moze naopak vznik acetalov... celý příspěvek >
Úklid listí, 17.11.2009
Ak mavate problemy so slimakmi zvazil by som aspon ciastocne zozbieranie listov. Tych malinkych je v listoch neuveritelne mnozstvo a prezije ich zimu ovela viac ak listie nechate volne v zahrade. Ja preto listie kompostujem.
Biologická likvidace mandelinek, 9.8.2009
Existoval aj prípravok Novodor alebo tak nejako sa to volalo. Bol to nejaký bacil. Tým bolo treba zemiaky postriekať v čase, keď sa začínali liahnuť tie potvorky. Vtedy to malo najväčšiu úučinnosť. Na veľké larvy to už bolo neúčinné.
Kapková závlaha - mráz, 23.2.2009
Kvapkova zavlaha je pruzny plast a asi v kapilarkach mraz plastu neublizi. Ale neskusal som. S Claber kvapkovou zavlahou nemam skusenosti, ale mala by to by dobra firma patri k tym profi, a nie je ani najdrahsia.
Beztlaková kapková závlaha, 23.2.2009
Pozor Colibri je tryskova zavlaha pre travnik. Je pravda, ze mozno bezi na relativne maly tlak a ma aj malu spotrebu vody cize je na dlhsiu prevadzku... ale urcite nie je beztlakova. Je som videl len nejake prospekty a niejaky film,...Colibri ma... celý příspěvek >
Hecht Kendo C 34 M, 4.4.2006
Ked sa neviem zorientovať v značke hľadám informácie cez google vo svete a zaujímavé je že pre Hecht v záhradnej technike okrem CZ a SK som nenašiel nič.A pritom na nakupka.cz-prodávané značky, sa pri značke HECHT uvádza že ide o nemeckého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika