Příspěvky uživatele - 4.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 11.8.2010
Plná života bude i po použití glyfosátu. 0 vlastnostech přípravku nic netušíte. Na závěr pár obecných blábolů imunitě pozemku  (oč se jedná, prosím osvětlete to) a pár frází o jedech.
Co použit jako filtr do jezirkove filtrace?, 10.8.2010
proč by neměl?
Pro milovníky betonových koryt, 10.8.2010
Přidejte fotografie Jiří!
Betonova směs B10, 10.8.2010
Poměr cementu a písku se standardně míchá v rozmezí 1:3 až výjimečně 1:1, při dalším zvyšování cementu v betonové směsi již pevnost betonu neroste. Minimální množství vody na metrák cementu při přípravě betonové směsi je pro uskutečnění hydratace... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 8.8.2010
Krása, jediné v čem s Vámi nebudu Adame souhlasit, to jsou výhody ručního kopání:-)) Ač akademicky vzdělán, měl jsem asi před deseti lety stejný pocit, tehdy jsem podobně jako vy bral kopací a bourací práce jako relax, ale ty potvory klouby a páteř... celý příspěvek >
Jakou zvolit sekačku?, 7.8.2010
mohu se jen připojit, absolutní držák, odolné plastové šasi, velký koš, slouží nyní již sedmý, nebo osmý rok. Péči dostává stejnou, jako ta Vaše, olej a benzín:-))
Mravenci v bytě, 5.8.2010
Ivo, kupte kontaktní insekticid a máte na nějakou dobu pokoj. Domácí recepty jsou na mravence krátké.
Zahradní substrát vs. trávník, 5.8.2010
ano, můžete přidat, nebojte se použít i pouhý písek, nebo substrát, kde bude 60 % písku a zbytek substrát.
Co s borůvkou po sklizni, 4.8.2010
Trochuto rozveďte, podle tohoto schématu by borůvka asi nikdy nevyrostla, navíc si vůbec neumím představit, že by vznikl kdy keř o výšce 2 metry, možná ale pouze nerozumím Vašemu pokynu. Keře prostříhám, aby byly prosvětlené, ale základ keře tvoří... celý příspěvek >
Bofix, 3.8.2010
Bez obav, Bofix se zcela rozloží
Kočky v zahradě, 2.8.2010
Stojí okolo dvoutisíc -pětitisíc korun, na trhu je SureFlap a konkurenční PetPorte SmartFlap, v Čechách je nikdo neprodává, je zde pouze velice dobrá německá zásilkovka. Britské zásilkovky mají rozdíl ceny -20 a 30%, včetně dopravy. Na You tube... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 2.8.2010
Nenakazí samozřejmě všechna zvířata, což platí o všech chorobách, infekční schopnost není nikdy stoprocentní. Nicméně proti této nemoci lze očkovat.Vakcína ale není zatím levná.
Malé akvárium ve skleněné kouli, 1.8.2010
Naprostý souhlas, pokud se bjeví někdo známý a chce začít s akvárkem,  vždy se mi zatím podařilo začátečníky přesvědčit k nákupu "instantního setu " Atmana-620, nebo Hagen- Fluval Roma 90, případně komplet setavíme Zmenší se tak rozčarování a... celý příspěvek >
Malé akvárium ve skleněné kouli, 1.8.2010
"bez větších problémů"... Ukažte mi majitele, kterému přežije i labyrintka v "akváriu" tvaru malé koule déle než jednotlivé měsíce... Největším problémem je fakt, že rybka dříve, nebo později chcípne. Nic víc, nic míň. Obchodníci chápou Beťáky jako... celý příspěvek >
Malé akvárium ve skleněné kouli, 31.7.2010
Malá akvária jakýchkoli tvarů jsou lidově řečeno na... Čím menší akvárium, tím obtížnější práce pro udržení stabilních podmínek a tak majitel koupí (nejlépe dětem) malé akvárium a v cyklu dní až týdnů se pravidelně opakuje pohřeb rybiček, asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika