Příspěvky uživatele - 64.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zateplení boudy, 21.10.2012
ano
Výběh pro krůty, 21.10.2012 Obsahuje fotku
2
Výběh pro krůty, 21.10.2012 Obsahuje fotku
1
Výběh pro krůty, 21.10.2012 Obsahuje fotku
tady foto od pana Doležala..až ještě budete hledat tak napište,,krůtník"
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 11.10.2012
teda vy jste pesimista..to je jako do kolbenky a u píchaček... co když se vožeru a zapomenu a nemám seniora souseda???Asi by ho to přestalo bavit za mě zavírat, dost chlastám...proto mám spínací hodiny s časovou rezervou půl hoďky po západu vlastně... celý příspěvek >
Kdy sázet víno?, 10.10.2012
No o tomto jsem nějak nepřemýšlela, protože opravdu slyším kolem "máme víno, jím víno, piju víno" :-)))  Ale když o tom tak přemýšlím, asi bych dokázala i říct, že si zasadím hrušku a né hrušeň :-))) Takže můžu zasázet révu i teď na podzim?... celý příspěvek >
Kdy sázet víno?, 9.10.2012
Dobrý den, chystám se pořídit víno, ale nevím, kdy se vlastně sází. Myslela jsem, že na jaře, ale prodává se i teď, tak předpokládám, že to jde i na podzim. Poraďte prosím. Mám na to připravenou krásnou jižní stranu, tak už se těším :-)))) Děkuji
Vetve pro králiky, 2.10.2012
syrové tzv.,,vlci" z jabloní
Slepice kulhá, 28.9.2012
Nechci Vás strašit, ale kulhavost u slepic může být příznakem ptačí tuberkulózy (bakterie Mycobacterium avium), v tomto případě to může být následek vzniku tuberkulů v kostní dřeni. Většinou je to ale u drůbeže starší 1 rok... zajděte s ní k... celý příspěvek >
Nové plemeno Isa Brown Red, 23.9.2012 Obsahuje fotku
 identifikační křídelní značka... měla by jste být hrdá že jí drůbež od KAVAPO má(podle kmene na jednodení kuřata, zamezení příbuznosti, má rozlišovací schopnost atd.)tzv. rodný list od kuřete po celý život až do papiňáku... PS.bezpolestné,... celý příspěvek >
Množení stáleplodících jahod, 6.9.2012
Já mám na zahrádce stáleplodící jahody, vůbec neházejí šlahony, ale do dvou let se z nich udělali pěkné keříky, takže jsem měla možnost je letos roztrhat a rozsázet. Tím jsme je namnožila.
Zadření motoru Jikov, 15.7.2012
Díky za odpověď. Ještě mám dotaz. Je na motoru někde zaznamenané sériové číslo? Nebo to je vyražené jen na řidítkách?
Zadření motoru Jikov, 14.7.2012
Dobrý den jak se pozdná že je motor zadřený? Mám motor JIKOV 1433. Dal jsem ho do servisu a volal mi chlapík že to je zadřený. Přitom než jsem jim to tam dal válec se výbal když jsem za to bral při vytažené svíčce. Porucha se kterou jsem jim... celý příspěvek >
Gril plus možnost grilování kuřete, jaký gril?, 13.7.2012
Dobrý den, chceme si pořídit konečně nějaký gril, asi elektrický, ale na netu jsem našla jen k plynovému otočný gril na kuře, nevíte, jestli prodávají i nějaký elektrický s příslušenstvím grilu na kuře? Díky moc H.
Nemocná slepice?, 12.7.2012
odhadoval bych to na příbuzenskou plemenitbu, nebo kříženec, a rozhodně to není lenghorna(černá jehla na zobáku)... nemocná mě nijak nepřipadá, jen mě zaráží při pohybu zbarvení hřebene..apropo máte špatné hřady(na foto) a slípkám se na nich špatně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika