Příspěvky uživatele - 64.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky kurníku a slepic, 10.7.2012 Obsahuje fotku
3
Fotky kurníku a slepic, 10.7.2012 Obsahuje fotku
2
Fotky kurníku a slepic, 10.7.2012 Obsahuje fotku
1
Fotky kurníku a slepic, 10.7.2012 Obsahuje fotku
hezký, mám na kmeny 1-5 udělané čtyři tyto dvojčata jen na snášku do líhně, pak jsou ve dvou velkých viz. výše
Kohout nebo slepice?, 8.7.2012
může to být tzv.Vašek, který se projeví počítám do půldruhého měsíce(srpen)
Mladé slepičky a nenesou, 1.7.2012
kdyby jste krmili zlatou pšenicí, tak neponesou, jestli jsou letošní a už nesly, tak jsou ranného líhnutí a teď jdou do krčního pelichání, které jim dala příroda do vínku..Už ukázali, že nesou tak je nechte hezky přepelichat a oni zase... celý příspěvek >
Výběh pro slepice, 24.6.2012
jestli nejde o zdrobnělé plemeno je 10m2 nedostatečné..budou se Vám oštipovat a nudit bez hrabání, popelení, pastvy a dostatečné distance jedna od druhé... jinak doporučuji sebrat humus(ornici) navést štěrk nebo kačírek s drenážní trubkou a odvodem... celý příspěvek >
Nenesou, 3.6.2012
ještě bych k tomu dodal, že jde o krční pelichání a přichází podle toho kdy jsou slepičky vyklubané..čím časněji prosinec, leden,únor tím také dříve logicky snáška na měsíc ustane..přírodě ani snáškovým hybridům se nedá poručit, jako stroji..vydržte,... celý příspěvek >
Proč umírají malá kuřátka, 1.6.2012 Obsahuje fotku
líhnu ročně 500-600 kuřat a od prvního dne dostávají slabý černý nebo heřmánkový čaj..To už dělala moje babička po mnoho let... dnes dávám do vody vylouhovat nakrájený zázvor, taky bezva věc pro mrňata
Živý plot ze smrku?, 21.5.2012
Dobrý den, přemýšlím o vysázení živého plotu (cca 10 m) ze smrku, resp., nechceme tůje. Nebo můžete doporučit nějaký jiný vhodný jehličnan? Nejlepší by bylo, aby to rychle rostlo, ale s tím bude pak hodně práce, takže si radši počkáme :-)))) Díky... celý příspěvek >
Převoz divočáka, 20.5.2012
v žádném případě ne papírovou krabici, mohl by se s Váma po pár minutách cesty prát o volant..stačí dvě zelené přepravky zdrátovat k sobě a dát na dno slámu nebo seno..při velkém vedru ho mlžit vodou ručním postřikovačem..divoké prase karbous je od... celý příspěvek >
Proč umírají malá kuřátka, 8.5.2012
do BR1 promíchejte s uvařeným vajíčkem a den předem do petky s vodou nakrájejte dva tři kousky co projdou hrdlem zázvor a nechte ho do druhého dne..pak podávejte
Fotky kurníku a slepic, 8.5.2012 Obsahuje fotku
naprosto bezvadné..taky mám něco rozestavěné na kuřata
Divoké prase - ohrada, 24.4.2012 Obsahuje fotku
mám ohradu 4x6 ze starých telef. sloupů 5 nad sebou 160cm výška a vespod panely 50x150..koryto mají z lopaty z bagru bez zubů šířka 180cm a boudu 2x2
Jak na mladé kuřice u začátečníka, 16.4.2012
získají tak hodně bílkovin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika