Příspěvky uživatele - 64.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pružinový jateční přístroj na králíky, 30.12.2012
okopčeno:     Postup při zabíjení králíka: Na pracovním stole uchopíme králíka jednou rukou za uši, druhou rukou přiložíme již nataženou pistoli do oblasti mozku, tj. do týla nebo mezi uši, lehce přitlačíme a palcem, nebo... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 28.12.2012
Preventivně bych vás také nechal pít pořád octovou vodu.Ocet nemůže nahradit acidofilní přípravky které zabraní perforaci vnitřností.Ocet zabije kokcidionálního prvoka, ale narušení vnitřností nezahojí, naopak je dále naleptává
Kohout klopí hlavu na jednu stranu, 18.12.2012
uhlí je dobré jen jednou týdně, odbourává vit.A
Kohout klopí hlavu na jednu stranu, 18.12.2012
přeléčit proti kokcidióze sulfacoxem
Fotky kurníku a slepic, 7.12.2012 Obsahuje fotku
no tak teď jste mě rozesmál o trusném stolu nic nevíte, ale že mě shnije osb deska víte určitě...kde by se vzala vlhkost v kurníku??To je naprosto nepřípustné průvan a vlhko(hniloba) užádného zvířete a chovného zařízení..takových kurníků mám cca... celý příspěvek >
Fotky kurníku a slepic, 6.12.2012 Obsahuje fotku
nemusí být zděný, stačí izolace a je ok..na trus mám trusný stůl, jen stáhnu modrou autoplachtu s trusem a vezmu to vapkou..ovšem máte pravdu se stínem
Sedí Dominant na vajíčkách?, 2.12.2012
dvě nejsilnější proto, že byly stučnělé a proto se rozkvokali..nesmíte překrmovat
Proč nesedí na hřadle?, 29.11.2012
večer v kurníku posvítit modrým tlumeným světlem (modré slepice tolik nevnímá) vysadit na hřady tak dvakrát, třikrát v týdnu
Proč nenesou, 15.11.2012
ještě jsem zapoměl, že je kratší den a tak od 4h ráno do rozednění přisvěcujte aby měly 12-14h světla... stačí diodové světlo, nebo 25w žárovka... na noc nesvítit, je to špatné na jejich stres po zhasnutí
Proč nenesou, 15.11.2012
přepeřují..přidejte živočišné bílkoviny(maso, škvarky,hrst psích granulí atd.) denně čisou vodu... letos to je se snáškou u všech plemen horší, záleží na počasí, teplotě,nad.výšce, kurníku,krmení atd... to jsou základní věci které by měl každý... celý příspěvek >
Malé hřebínky a trhání peří, 13.11.2012
přidejte živočišné bílkoviny, maso,granule pro psy, sádlo se škvarkama atd,
Výkrm kuřat, 12.11.2012
objednejte si přímo vejce brojlerů, protože máte výkrm 40 dnů, takhle u plemene,5-6 měsíců
Slepice v zimě, 29.10.2012 Obsahuje fotku
pouštějí se běžně, jen za velkých mrazů jen na chvilku..abych nemusel vše psát tak jsem něco okopčil na konkurenčním webu, nebo ba jste ho museli navštívit a najít co požadujete za odpověď Po celou dobu chovu je potřebný grit nebo písek, zejména... celý příspěvek >
Teplota v kurníku, 28.10.2012
slepice vydrží když není průvan a vlhko -20st v pohodě, jen se musí namazat hřebínky a laloky a nechat zavřené za těchto mrazů... když budete mít v kurníku kolem nuly nic se neděje a o nudě a bez světla zavřené si přivodíte malér!!! začnou z nudy... celý příspěvek >
Teplota v kurníku, 27.10.2012
nenene, pozor celkově by nemělo denní a přisvětcovaní přesáhnout 14h pak to nosnice unavuje a naopak snáška se snižuje..Doporučuje se přisvětcovat ráno 2-3h před rozedněním aby to dalo od východu do západu slunce 14h... večer se nedoporučuje, protože... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika