Příspěvky uživatele - 147.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké vápno do kompostu?, 31.7.2011
Divím se, že k tak přihlouplému příspěvku ohledně hydrátu v kompostu se přidal pan Vysloužil. Používám hydrát už roky a vždy ke spokojenosti. Pokud je v příspěvcích zmiňovaný "Čerťák" tak ten je výhodný ve stavebnictví, že je hodně bílý na... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 21.7.2011
Bod tři mohu potvrdit z vlastního pokusu. Přidám další způsob uchování. V lednu nebo v únoru, kdy se kvalita česneku s podpučím dolů začne zhoršovat, jej oloupu a v menších množstvích nasáčkuji do mikrotenových sáčků. Vše nasucho. Když je potřeba na... celý příspěvek >
Co zaset po nakladačkách?, 4.7.2011
zdravím, poraďte někdo, co zaset ještě po nakladačkách v polovině července.. Chci zkusit znova nakladačky, má to cenu? Už jsem viděl nakladačky po mrkvi v červnu, byly někdy v září a nemělo to chybu. Jižní Morava
Hryzec, 29.6.2011
Zkuste Ratimor měkká návnada. Jsou to takové sáčky s nějakou želatinou. Žerou to jak zběsilí.
Hryzec, 28.6.2011
Jak to dopadlo?
Česnek nebo neco jineho, 28.6.2011
Není namořený, ani ošetřený, lze jej konzumovat
Česnek z pacibulek, 23.6.2011
Já už jsem ho vyndal, je pěkný.
Slimáci, 23.6.2011
S tou strečovou folií se mi to zdá jako jeden z nejlepších porotislimáčích nápadů. Já mám letos štěstí, že se mi ubytoval v boudě na nářadí ježek. Pominu-li, že je to velkké čuně, kálí po celé boudě, roznáší to pacičkama, tak letos nemám, zatím na... celý příspěvek >
Levandule, 21.6.2011
Ahoj, můžu se zeptat, jde pěstovat levandule i v květináči doma??? Moc ráda bych ji měla v ložnici, ale nevím jestli mi tu vydrží... Děkuji za odpověď..
Špenát, 7.6.2011
Ano listy hořknou, kvetoucí špenát dávám do kompostu. Rada špenát sejte pouze ve lhůtách na sáčku, nebude vybíhat tak rychle do květu a udělá hodně listů.Nejpozději před tím, než se chystá vyrazit nahoru ke kvetení vše spotřebovat, třeba do mrazáku... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 7.6.2011
Podobným způsobem zašlapáváním cestiček a krtinců jsem letos chytil pomocí motyky 3 krtky. Motyka je nad všechny pasti. Vykopne se živý krtek a pak je na Vás, co s ním.
Rejsek a granule proti slimákům, 7.6.2011
Logr mi suší manželka celý rok.Kolem řádků na kterých mi záleží sypu z obou stran logrovou cestičku cca 1cm silnou. Loni se mi to velmi osvědčilo, myslím, že je to nezabíjí, ale odhání od toho řádku. letos mám slimáků minimum, bez větších škod, takže... celý příspěvek >
Jak vyhubit komáry v sudech na zalévání, 23.5.2011
S tím olejem to funguje 100%, na povrchu se udělá vrstvička a larvy se udusí, nedostanou se ke vzduchu. Má to jednu vadu, konve při nabírání jsou od oleje. Spodní výpust by asi fungovala, ale sud bude mít dlouhodobě zaolejovaný vnitřek. Olej jsem... celý příspěvek >
Pěstování česneku na severní moravě, 23.5.2011
Na severní Moravu je doporučován česnek nepaličák Lukan
Rajčata - je to plíseň?, 17.5.2011
Dobrý den, jsem dnes poprvé. Hledám co se mohlo stát s rajčaty. Za dva dny po vysazení listy na keřících odspodu uvadají. Mají bílou, až jemně žlutou barvu. Takto je postiženo v záhoně z 20 rajčat asi polovina. Na těch se začínají objevovat na vrchu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika