Příspěvky uživatele - 147.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelené dýně Hokkaido, 13.1.2011
Já jsem měl žíhané´=zeleno oranžové pásy nepravidelné. Z poslední byla před týdnem výborná polévka. Mám od manželky nařízeno pro letošní rok ostatní dýně i okrasné zrušit, pěstovat jen Hokaido.
Nová sezóna na zahradě, 10.1.2011
Dnes jsem byl zkontrolovat zahradu, půda rozmrznutá, moc mokrá není.Jelikož jsem nezasel zkušební řádek mrkve v listopadu, provedl jsem to dnes. Rotavátorem jsem prokypřil půdu, hráběmi pohrabal a na 4metrový řádek jsem vysel karotku. Jsem... celý příspěvek >
Koupit zahradu?, 5.1.2011
Zahrada je dřina, na kterou se celou zimu těším
Nová sezóna na zahradě, 5.1.2011
Od 6. měsíce se přikrmují kojenci šťávou z mrkve. Máte tip, jaká karotka nebo mrkev je k tomuto účelu a následnému krmení kašičkou, nejvýhodnější?
Vodnice, 17.12.2010
Mám dojem, že jsem vodnici kdysi sázel. Vyrostla veliká, a já nevěděl co s ní.Na chleba tak 1 kus a co se zbývajícími 355... Zůstal jsem u ředkviček. Jinak upozorňuji, že slimáci lezou i na sudy skruže a pod. Mockrát jsem je letos takto... celý příspěvek >
Mrkev jako telegrafní sloupy, 9.12.2010
Potřeboval bych poradit, jakou karotku mám vysadit, aby batolatům co nejvíc chutnala.
Česnek - výsadba, 13.11.2010
Můj otec, to už je hodně dávno, začal dávat pod stroužek česneku, jak on říkal hrudku vápna.Kořeny česneku tím musely prorůst a růst v něm, pamatuji si, že otec měl vždy česnek výstavní, ale zda to mělo vliv i na zdravotní stav, to nevím. Vápno ale... celý příspěvek >
Kávová sedlina jako hnojivo, 13.11.2010
Já sypu lógr kolem těch řádků, kde je vstup slimákům zakázán.Sypal jsem poprve letos ve třech případech.Na celkové zhodnocení je ještě brzy, zatím to hodnotím jako úspěšný pokus.
Myši všude - jak na ně, 12.11.2010
To dělají rejsci s oblibou, také jsem je měl pár krát ve sklepě s tímto výsledkem
Odstranění strarého bezu, 5.11.2010
Nepřeháníte to trochu? To si myslíte, že chemie je pro přírodu opravdu lepší?
Sadíte už česnek?, 4.11.2010
Šlechtitel česneku mi na podobný dotaz poradil, abych česnek zasadil na půl. To je první polovinu koncem října a polovinu třeba v prosinci, když to počasí umožní.
Sadíte už česnek?, 1.11.2010
Také jsem podlehl modernímu názoru, sázet, až je teplota pod 9 st. Jenže jsem zjistil, že sklízím menší palice česneku, tak jsem se letos vrátil k osvědčenému termínu 15.10.
Ako znicit krtka a hryzca vodneho, 1.11.2010
Většinou se krtek zabíjí na jaře a v létě, to má největší aktivitu
Melounoviště 2010, 27.10.2010
Letos jste nejásali jako v r.2009.Poslední příspěvek je červen.Neurodilo se?
Česnek - výsadba, 20.10.2010
Šlechtitel česneku uvádí 5-12x20-4O hloubka 6 cm podle druhu česneku.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika