Příspěvky uživatele - 176.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Eden Rose 85 a angličanky, 17.6.2008
Paní Lily, děkuji za napsání, odkazy a typy k návštěvě rozárií. Pro mě je nejlepší (zatím) navštívit výstaviště Flora Olomouc, žádnou "akci" jsem nenašla, ale celý areál snad bude přístupný. Děkuji i za zaslání fotek. Já tu růži nejsem... celý příspěvek >
jméno této anglické růže?, 16.6.2008
Dobrý den, paní Lily, děkuju za rady i přání, chodím je teď "ofukovat" a moc se na ně těším. Prohlížení je opravdu zážitek, děkuju. Vaše typy jsou pochopitelně dosti podobné, takže to nepoznám, pověřila jsem maminku, aby se té paní ještě... celý příspěvek >
Prosím o radu, 15.6.2008
jajko no jo, ale jak je to se zazimováním růží s mateřídouškou, nahrnutím kompostu a na jaře rozhrnutím, to ta mateřídouška proroste??? 
jaké je, prosím, jméno této anglické růže?, 15.6.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem také ulítlá z růží a věnuji se jejich pěstování, ovšem angličanky jsem zatím neměla až... do včerejška. Jela jsem kolem nádherné zahrady a uviděla zázrak, bohužel foťák jsem neměla s sebou. Majitelka mě na mou prosbu přijala a... celý příspěvek >
prosím, co je to za kytku, 2.6.2008
asi Iris, napadlo mě...
prosím, co je to za kytku, 2.6.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, vloni jsem dostala k cibulkám tulipánu od firmy Bakker jako bonus cibulky téhle kytky a prosím o radu, co to je. Děkuji všem
Spotřeba oleje/benzínu u pily, 31.5.2008
Já osobně takovým testům moc nevěřím, ale neříkam že si je nepřečtu.V dnešní době je vše o penězích- úplatky atd.Jestli s těmi křovinořezy sekli pár hodin, popřípadě den, tak co chtějí psát za výsledky.Ona kvalita se pozná po několika letech práce v... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 29.5.2008
Jen by mě zajímalo, jak dlouho test trval a jestli to byli doopravdoví odborníci.Já mám doma Oleo- Mac, ale když jsem chytil do ruk křovinořez Stihl 450, tak jsem si uvědomil, co vlastně doma mám.Nesrovnatelný rozdíl.Stihl o 100% lepší.Muj názor je,... celý příspěvek >
mé jiřiny, 28.5.2008
Dobrý den, paní Heleno a pane Miroslave, až se srdíčko směje, jak je máte krásné.  Já pokukuju už několik let, když jezdíváme na houby, po jedné zahrádce, kde mají nádhernou do oranžova nízkou jiřinku, ale netroufla jsem si o kousek odkopku... celý příspěvek >
Anglické muškáty, 23.5.2008
Dobrý den, paní Hano, tak jak to s muškátkem dopadlo??? A jak se státnicemi??? Až Vám všechny Vaše pokvetou, pochlubte se fotkami s popisem názvu, ať se poučíme a můžeme se také vrhnout do shánění. Muškáty, to je velká radost. Děkuji 
Anglické muškáty, 23.5.2008
http://www.sempra.cz/doplnky/pel_grand.htm
Fuksie, 23.5.2008 Obsahuje fotku
Tedáááá, paní Jano, to máme tak malou ručku? Nádherný květ, super. Ja jsem dneska neodolala a zakoupila si dva druhy, tak budu pátrat po semínkách a když tak se ozvu, budete-li ještě někdy tady. Jedna fotka je rozmazaná, sorry
Poraďte - hořící láska, 23.5.2008
Tak jsem byla dnes v místě, kde žila babička, od které tuto květinu znám a toužila jsem po ní, no a v zahradnictví hned věděli a je to tedy hvozdík bradatý vousatý (Dianthus barbatus), a to je ta fotka "nejvíc se podobá". Problém vyřešen,... celý příspěvek >
olej do motorovej pily, 22.5.2008
Ja osobně vlastním pilu HQ 350, a ze zkušenosti kamaráda bych to tam rozhodně nelil, protože pilu HQ s olejem Stihl přidřel.Poměr míchání měl stejný jako u oleje HQ.V servise mu řekli, že STIHL má menší otáčky než HQ, což je pravda a proto to... celý příspěvek >
Pupalka dvouletá, 16.5.2008
Dobrý den, zajímalo by mě toto téma. Když zadám do vyhledávače tento název, vyskočí mi všemožné produkty, ale rostlina ne. Zajímalo by mě, jak vypadá a jak případně zpracováváte rostlinu - semena. Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika