Příspěvky uživatele - 176.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte - hořící láska, 16.5.2008 Obsahuje fotku
Třemdava to není, srdcovka také ne, nejvíce se babiččiny květiny podobaly vzhledově obr., který předkládám a snad to bude vidět... ofoceno z balíčku hvozdíku velkokvětého, ale ten to není. Děkuju všem.
Poraďte - hořící láska, 15.5.2008
Tak jsem zjistila, že kohoutek chalcedonský je něco jiného, to babiččino si červené nepamatuju, odstíny od světle do tmavě růžové u různých rostlin,  stvol dost pevný, aby unesl květenství. Snad by to mohl být hvozdík bradatý... celý příspěvek >
Poraďte - hořící láska, 15.5.2008
děkuju 
Poraďte - hořící láska, 14.5.2008
Prosím poraďte, babička pěstovala kytku, asi dvouletku a říkala jí hořící láska. Chtěla bych si koupit sazeničky, ale nevím, jak se tato krásná a voňavá kytka opravdu jmenuje. Děkuji
Bessera elegans, 13.5.2008 Obsahuje fotku
bessera elegans v létě kvetoucí cibulovina. Výška 60 cm, šíře 8-10 cm. Na bezlistých lodyhách vyrůstají řídká květenství převislých květů, zvonkovitých, jasně červených. Uchvacující trvalka! Miluje slunné stanoviště,  může se pěstovat i v... celý příspěvek >
Konopí, 10.5.2008
Díky moc, super
Konopí, 10.5.2008
Maminka obdržela darem před časem mast na bolavá kolena z konopí(artróza, revma) a pochvaluje si ji. Máte-li někdo recept, zajímalo by mě to (sama chodím na revmatologii :o))) a kvůli mamince bych i ty tři rostliny zkusila pěstovat . Zahrada... celý příspěvek >
Rakytník zpracování plodů, 10.5.2008
Dobrý den, paní Černá, tak to je teda super popis všeho, co lze z rakytníku vyrobit. Děkuju za všechny, které to zajímá. Hned si to překopíruju a dobře uložím. Zatím jsem dělala pouze rakytníkovou šťávu - nalít do folie na ledové kostky a zmrazit... celý příspěvek >
Maliny - tráva, 10.5.2008
Náš děda postříkal před třemi týdny trávu mezi malinami roundupem , já se zlobila, ale asi to dělá každý rok. Tráva zasychá a maliny jsou zelené a zřejmě jim to nevadí. Mně to vadí, budeme jíst jedovaté maliny...
narcisy, 10.5.2008 Obsahuje fotku
Jsou to teda záhady, protože já jsem léta narcisy vůbec nepřesazovala a kvetly nádherně. Zakoupené na jaře v kvetinářství také po odkvetení zasadím a daří se jim, ať jsou vysoké či nízké. Letos se nám stala rarita. Maminka našla asi v únoru na... celý příspěvek >
Tulipány, 9.5.2008 Obsahuje fotku
Dostala jsem kdysi cibulky tuplipánů z Holandska. Až do loňska byly na stejném místě prakticky bez péče 20 let, pořád krásné, veliké a pořád červené tak, jako kdysi. Loni napodzim jsem je přesadila jinam. Koupila jsem si od Bakera dva nové druhy,... celý příspěvek >
Neznámá kytka - Arum, 9.5.2008
Také jsem chtěla požádat o radu, co to je, ale našla jsem tohle téma a tuhle kytku. Viděly jsme ji včera s maminkou na procházce zcela zapomenutým územím u lomu, také se nám zdála jako kala a myslely jsme, že je to nějaké vzácné naleziště :o)))
TK, TZ, MT, Holder sazeč brambor, 2.4.2008
Bohužel, žádné plánky nemám, sazeč jsem vyráběl dle svých představ a nápadů tak, aby práce byla co nejvíce pohodlná.Jinak rozteč řádků je stejná jako u sazeče za velký traktor.
voda ve studni páchne, 2.4.2008
Děkuji za odpověď, zkotrolujeme i toto. Vodu už od tehdejšího nastěhování nepijeme. Kdysi před asi 20 lety kolem kolaudace domu mně bylo řečeno paní vedoucí stavebního úřadu, že se nedá nic dělat, že si lidé vzájemně "kálí" do... celý příspěvek >
voda ve studni páchne, 1.4.2008
všem vám moc děkuju
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika