Příspěvky uživatele - 164.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz, angrešt, 30.9.2009
podle mne asi ne, nebo málo... za pokus nic nedáte, ale raději bych si koupil keř v zahradnictví a mám po problémech a starostech
Jak vylovit karasy, 27.9.2009
k původnímu tématu, půjčte si čeřeň na rybky, dejte ho 30-40 cm pod vodu, začněte je krmit z ruky a pak zvedněte... takto, když to uděláte třikrát, tak musíte odchytyt většinu ryb.
Jak vylovit karasy, 27.9.2009
nejlepší je nychytat v přírodě a donést, nemáte kámoše rybáře?...nebo se poptat v sádkách, jestli nemají na prodej nějaký plevel anebo koupit v rybářských potřebách, mají tam více druhů... a co se týče sedimentu na dně, je nejlepší mít nádrž... celý příspěvek >
Řešení pro větší jezírko, 26.9.2009
a kolik máte v jezerech vegetace?hodně zvládnou přírodní čističky
Doporučená hloubka, 26.9.2009
jestli máte zájem o nějaké rostliny na osazení, jsem vám k dispozici, teče mi přes zahradu potok, který zarůstá všelijakýma travama a rákosím, takže klidně celý autopřívěs, až tři si můžete zdarma odvézt, já budu rád, že se mi pročistí potok...... celý příspěvek >
Doporučená hloubka, 26.9.2009
záleží v jaké velikosti ryby napustíte, jestli koupíte karase 20 cm velkého a candáta taky, tak vám ho nespolkne, ani nenapadne, ale jak vyroste, tak bude lovit i větší rybky, malý candát je žížala a candát se živí spíše uhynulými rybkami nebo... celý příspěvek >
Doporučená hloubka, 25.9.2009
jo 5* 6 metrů, na metr plochy 380 litrů mi přijde nepoměr, když metr krychlový má 1000 litrů.Já bych kolem krajů začal kolem půl metru, aby se mohly vysadit rostliny, můžou být i v květináčích, pak bych začal snižovat jezírko, kolik půjde.Někde si... celý příspěvek >
Doporučená hloubka, 25.9.2009
Hodně záleží, jaké a kolik ryb budete chovat, můžete mít jesetery, kapry,candáty, takové ryby jsou u dna v pohodě, pod hladinou karasy, plotice,ozdobné rybky, menší havěť a množství vody není na škodu, tady je ten metr spíš jistota na zimu než, že to... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 25.9.2009
plíseň můžete raději opatrně vyndat, ale opatrně, s kvasem se nesmí hýbat, třeba jen kopnout do bečky, je třeba u hrušek konec s kvasem.
Ochuceni palenky, 25.9.2009
a jestli máte pálenku z jablek a je čerstvá, tak každopádně odvětrat.Jestli ji máte hodně, tak uložit na rok až dva,,uleželá je nejlepší.Čerstvá je taková jak se u nás říká "sprostá-surová".
Ochuceni palenky, 25.9.2009
zkuste sušenou hrušku nebo švestku, obarví to do zlatova a je to lahodnější a údajně prý posbírá nežádoucí věci...,jak někteří dávají rozinky.
Doporučená hloubka, 25.9.2009
je to tak, kvůli promrznutí se doporučuje alespoň 80-100 cm, a jestli chcete ryby, tak tam se meze nekladou, jestli je po ruce i mechanizace, klidně i 3 metry.Vleze tam víc ryb, voda se neprohřeje, nebudou takové problémy s kyslíkem, ryby se rozdělí... celý příspěvek >
Textílie pod révou, 24.9.2009
já bych se bál plísní
Co s bažinou?, 23.9.2009
pokud tam bude zahrada, tak ok, ale pokud tam chcete kopat bazén, tak je nutno odvést vodu pryč, voda vám při zapuštění bazénu bazén zvedne... kolega měl koupenou celo železobetonovou žumpu zapuštěnou do vykopané díry, zapršelo a několik tun mu... celý příspěvek >
Mohu vodu z bazenu přečerpat do studny, 23.9.2009
nedoporučuji do studny lít ani čistou vodu, zvýšením hladiny ve studni můžete ucpat tlakem... jako píst... přívod..pramen.. vody, zašpinit studnu a voda se stejně rozptýlí,...si děláte ale srandu, co?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika