Příspěvky uživatele - 164.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vosy v dome, 22.10.2009
jak to, že jsou mrtvé?
Ako znicit krtka a hryzca vodneho, 22.10.2009
nejlepší je labrador, kámoška ho měla a vrtal v každé noře a hraboši jsou fuč, my jsme si pořídili labradora a vypadá to, že se pakují, ale zahrada vypadá někdy zajímavě, ale pokud je vystrnadí, tak to stijí za to.
Dýně - prosba o radu, 21.10.2009
jestli máte slepice, v zimě je krásně vyzobou, když jim chybí tráva... to, aby nekončily na hnoji
Vlašské ořechy, 20.10.2009
jestli je chcete odstranit, tak si ošéfujte cenu dřeva z ořechu... je to dost zajímavé a neukvapte se... je to rozdíl... v desítkách tisíc
Vlašské ořechy, 20.10.2009
omlouvám se p.Marii, nedal jsem si dohromady klácení a opadané ořechy v neprůchodné slupce.já je sbírám opadané nebo klátím v co nejpozdějším stádiu, kdy slupka povolí... a ta plíseň bude asi pozdním sběrem a množstvím vlhkosti, které ořech... celý příspěvek >
Vlašské ořechy, 20.10.2009
nevím jaký důvod je dávat ořechy do igelitu, jestli mají dojít, tak dojdou a neriskuji zaplesnění
Dýně - prosba o radu, 20.10.2009
né každý má rád výrobky z dýně... a co tak kompot ze žluté dýně, ten je báječný
Jak vylovit karasy, 16.10.2009
tak je tam nechte přezimovat, pokud tam máte80-100 cm vody
Jak hluboko zasadit jabloň?, 8.10.2009
na internetu naleznete spousty rad, stačí dát do vyhledávače patřičná slova,...nesmíte ho zasadit hluboko, aby nebyl zasazen kmen, který pak hnije.Kořínky mírně ostříhat a díru vysypat kompostem, ne hnojem.Zkuste se zeptat v zahradnictví, kde jste... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 1.10.2009
lávový kámen je lávový kámen a napodobenina žuly NE, žula je žula... jsou to dva pojmy... Co se týče čištění žuly, tak je to po prvním pečení husté, ale jiné to nebude.Prostě se mastnota zapeče a tak to zůstane.
Kdy otrhat zelena rajcata, 1.10.2009
rajčata můžete klidně otrhat a pokud možno, tak v hroznech nebo s větvičkou a zavěste je třeba v kuchyni, krásně dojdou, teplota se má blížit k nule... rajčata moc nesnesou, tak do 7 stupňů
Poraďte výsadbu na severní terasu - těžká půda, polostín, 30.9.2009
jestli chcete uklízet listí nebo ne... habr, líska
Jaké ponorné čerpadlo, 30.9.2009
a to máme čerpadla jak benzínová, tak elektrická... cca 1200 l/min a s takovým krásně s proudnicí vyčistíte i skruže
Jaké ponorné čerpadlo, 30.9.2009
nevím kde bydlíte, ale jako dobrovolný hasič čistíme studny taky... takže se přeptat, za kolik by vám vyčistili studnu, stačí čerpadlo, vystříkat dno, aby se zvířil sajrajt, odčerpat,vystříkat skruže, kápnout savo a zase ostříkat, odčerpat a je to a... celý příspěvek >
Mazání lišty řetězové pily, 30.9.2009
není co řešit, mám na pilu, mám na olej... a třeba eko
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika