Příspěvky uživatele - 60.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 4.4.2010
proč odešel? protože jste ho nechala vykastrovat zkuste to udělat manželovi také vás opustí
Neznáte někdo název této rostliny?, 13.3.2010
toho plodu jsem si nevsiml tak to je ten llik od Hanci
Neznáte někdo název této rostliny?, 13.3.2010
říká se mu hořcový stromek nazev je      Solanum rantonnettii - lilek Rantonnettův
Jak odnaučit přeskakování plotu, 2.12.2009
pokud vylucujete zvyseni plotu tak je moznost uvazat vudci zvire pravdepodobne to bude beran chce to vypozorovat kdo skace prvni jestli ho nechcete uvazovat ta mu svazat predni nohy aby mohl delat jen malinke krucky
Slepice přestává žrát, 17.11.2009
podivejte se jestli nema tipec to je tvrdy povlak na jazyku ktery ji nedovoli zrat strhava se smerem od zadu nehtem a potom natrit maslem trochu to krvaci ale neni to zadne drama
Vejce mizí, 30.10.2009
Pavlino babicka slepice ohledavala a vzdycky zjistila ktera uz nesnasi a ta pak hrabala nudle v polivce ale vy to asi delat nebude ze? ja se ani nedivim ja bych to taky nedelal Pavel
Vejce mizí, 30.10.2009
Pavlino jste si jista ze snaseji? treba maji zrovna pauzu nebo tam chodi sousedi jinak vajicka mi odnasel tchor nez jsem ho chytil kuna ta zase ukousavala slepicim hlavy take uz to ma za sebou a liska je odnasela cele taky uz nezije jak mi neco nebo... celý příspěvek >
Slepice nenesou vajíčka, 27.10.2009
kazda slepice si udela prestavku ve snaseni a pritom pelicha v teto dobe maji vetsi naroky na prisun vitaminu a mineralu a ty jim asi nedavate vubec podle prispevku tak jim kupte smes pro nosnice s vitaminama treba Nutri Mix a jeste je dobre mit... celý příspěvek >
Lepení nádrže motorové sekačky, 15.10.2009
ja jsem zase na zalepeni nadrze pouzil akvaristicke lepidlo a drzi jiz 3 rok
Olej v TK14, 14.10.2009
tak to je div ze jste ho jeste nezadrel kdyz jste na nej nekoukal motor ma prece ztratove mazani tam se musi dolevat casto a stale kontrolovat a ne po trech letech ale pred kazdou jizdou ten co napsal ze musi byt cerny jak bota tak asi nikdy nevidel... celý příspěvek >
Anatomie slepice, 13.10.2009
z kloaky do ritniho otvoru a az ji budes ohledavat tak si pokazde naslin prst
Jak moc škodí kozy na zahradě?, 25.9.2009
ovce okousaji stromky take a jeste oloupou kuru ale travu zase proti kozam sezerou tak ze to vypada jak anglicky travnik to kozy nedokazou ty sezerou jen vrsky a zbytek uslapou
Jak moc škodí kozy na zahradě?, 24.9.2009
zkusenosti mam jako prvni okousou to co nemaji stromky kere okrasne zahony ale kdyz se to pred nima zajisti tak to mozna uchranite pozor jsou dost vynalezave dokazou otevrit i vratka o kterych si myslite ze jsou dobre zavrena
Rotvajler, 24.7.2009
ja jsem jeste neslysel ze by nekdo Rotvajlera nazval bojovym plemenem
Vietnamské prase - zkušenosti, 18.7.2009 Obsahuje fotku
tady se neda mluvit o efektivnosti vietnamske prasata nejsou urceny aby se vykrmovali ve chlivku i kdyz to jde take ale hlavne se maji past a potom s nima neni temer zadna prace a jestli vadi za je mensi jak nase prase tak muzou byt ve chlivku dve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika