Příspěvky uživatele - 87.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik proti plísni, 25.7.2009
Samozrejme najlepsi neexistuje. Kuprikol je shit lebo to sluzi iba na prevenciu proti plesni. Ja uz dlhsie pouzivam Acrobat a no problem. Tot moj nazor
Angrešt - je nebo není toto amer.padlí?, 22.7.2009
Je to americka mucnatka ale mam pocit ze je na nich aj niejaka ina choroba
Odstranovat zalistky a zalamovat v prvom roku?, 20.7.2009
Inak odporucam zakupit niejaku publikaciu v ktorej sa dozvies dalsie potrebne veci o pestovani viniča...
Odstranovat zalistky a zalamovat v prvom roku?, 20.7.2009
Zalistky staci vylamovat do predpokladanej vysky kmena a vrchl zalomit az koncom augusta
Rajče - postřik - prevence?, 16.7.2009
Ake odrody pestujes?
Nové sazeničky z výštipků rajčat, 15.7.2009
No super napad :) Tie paradajky budete jest este tento rok?
Pučanie Moruše, 4.6.2009
Do kelu, sorry pomylil som sa.(bol som v podnapitom stave :)) Myslel som ze ked nevypucala v jary ci vypucala v lete?samozrejme
Pučanie Moruše, 3.6.2009
Je to moruša čierna... Už ste sa niekedy stretli s tym aby podobný stromcek ktory nevypučal v lete, vypučal v jari?
Pučanie Moruše, 2.6.2009
Čo myslis pod slovom vyrašit? Lebo aj napriek tomu ze pod korou je zelena farba, tak pučiky su akokeby vyschnute...
Pučanie Moruše, 1.6.2009
Takze po dlhsom case som tu zase, dnes som bol na zahrade morusa nevypucala, puciky su akokeby mrtve ale zaskocilo ma to ze ked som do hociktorej casti stromceka zarezal nozikom trosku pod koru, tak kora bola z druhej strany zelena, nieje to cudne?... celý příspěvek >
Pučanie Moruše, 23.5.2009
Ludia to fakt niekto nepestuje Moruše?
Pučanie Moruše, 17.5.2009
Dobry den, v jeseni som si kupil strom morušu čiernu a zasadil som ju do zahrady, ale doteraz mi nevypučala a ani nevidno na nej ziadne znamky zivota, tak sa chcem spytat vas ci nahodou nemate nejake skusenosti s tymto stromom? a ci este je sanca ze... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika