Příspěvky uživatele - 87.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za chorobu?, 13.8.2009
Dik za reakciu, este sa chcem spytat „padli" to je perenospóra?
Co je to za chorobu?, 13.8.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, moj vinic napadla nejaka choroba s ktorou si neviem rady. Jednotlive gulicky postupne praskaju a nasledne hniju, niektore hniju aj bez toho aby praskli, prikladam foto. dik
Pučanie Moruše, 6.8.2009
Ahoj, celkom som zabudol na to vlakno ale podstatne je ze morusa mi nakoniec v druhej polovici juna vypucala asi z piatich pucikov. dokonca su uz na nej cca 10 plody a vyhonky pekne rastu, takze som stastny :)
Odstranovat zalistky a zalamovat v prvom roku?, 5.8.2009
Nerobis ani tak blbost ako zbytocnost, inak pripravujes rastlinu o väcsiu listovu plochu...
Každoročne napadnutie viniča chorobou, 3.8.2009
Ludia neuverite mi ale dnes som presiel cely Bardejov tam totiz byvam a nezohnal som ziadne hnojivo s vyzsim obsahom horcika. Vsade mi povadali ze vraj to nedrzia lebo to niekto nekupuje. Tak som zufaly lebo aj tento rok mi celkom zozltnu listy na... celý příspěvek >
Každoročne napadnutie viniča chorobou, 30.7.2009
Mohol by som poprosit niekoho skuseneho aby mi potvrdil ze ide o nedostatok horciku? dakujem za ochotu vopred
Postřik na plíseň révovou, 28.7.2009
Takze acrobat neni na plesen???
Dolmar PS 500, 28.7.2009
Este dodam ze je dolezite ci vam na nu da ten znami aj zaruku a pripadne ci vam poskytne servis...
Postřik na plíseň révovou, 28.7.2009
Ako si na to prisiel ze je to plesen? Kuprikol by som neodporucal je to slabe (skor falcon alebo acrobat( Postriekat mozes komplet cely ker aj hrozno... Postrek zopakuj podla pocasia a potreby vzhladom k tomu ze je ker napadnuty tak aj o 7 dni.
Sekačka do 10.000,-, 27.7.2009
Neviem co chcete sekat ale urcite by som volil stigu alebo hondu. napr. STIGA TURBO 47. inak skuste pouzit vyhladavanie uz sa tu take veci riesili viackrat
Dolmar PS 500, 27.7.2009
Musim s vami nesuhlasit ze lacne pili stoja za huoby. Mam Dolmar PS - 45 uz asi rok a napriklad dnes som s nou porezal 8 metre dreva na metraky za cca 4 hodiny vsetko buk priemer priblizne 30cm. Som s nou uplne spokojny a ked si si raz budem kupovat... celý příspěvek >
Podivna choroba rajcat, 26.7.2009
Mas to na vsetkych paradajkach?
Podivna choroba rajcat, 26.7.2009
Je to proste nevydane (jedinecne) akoby niejaka rakovina alebo co...
Každoročne napadnutie viniča chorobou, 26.7.2009
Dik, pockam este na nejake reakcie a spravim tak ako pises.
Každoročne napadnutie viniča chorobou, 25.7.2009 Obsahuje fotku
Dobry den kazdorocne mi moje dva hlavy viniča napadna choroba vid. foto. a tak sa chcem spytat niekoho co sa do toho viacej vyzna ze co je to za chorobou a ako proti nej ucinne bojovat byvam v nadmorskej vyske 550m. Pripadne keby mi niekto mohol... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika