Příspěvky uživatele - 49.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svinuté listy jabloně, 4.5.2010
Nejspíš obaleč pupenový.
Roubování čarověníků, 4.4.2010
Čarověník již naroubovaný lze koupit již několik let ve vybraných zahradních centrech nebo na inzerátech v Zahrádkáři.
Řez broskvoně, 4.4.2010
Na řez je ještě brzy počkejte až v květu nebo až budou malé plody velikosti lískového ořechu.Broskev by mohla dostat klejotok.
Réva do skleníku v nadm. výšce 550 m, 12.3.2010
Mám sazenou vinou révu za skleníkem a výhony zastrčené dovnitřplodí už tři roky venku o měsic později než uvnitř.Odrůdu neznám ale je dobrá mám ji vedenou vnitřkem u zadní stěny a pak pod vrcholom vodorovně.Každý rok přidávám na tažní očka abych se... celý příspěvek >
Roubovat nebo očkovat?, 13.2.2010
Naroubovanou podnož sadíte hlouběji a je to vyřešeno podnož vytvoří více kořenů bude lépe držet v zemy.
Odrůda Selena, 13.2.2010
Mám odrůdu již asi 10let poslední dva roky se na ni projevila strupovitost na spodních větvích plody byli zdeformované strupaté a popraskané polovic jich zhnila na stromě jinak byla předtím dobrá vydrželi tak do vánoc pak začli hnědnout od jádřince.
Jak vypěstovat podnož jabloně?, 5.1.2010
V ovocných školkách si kupte podnože jednotlivých typů a máte to vyřízený hned.
Ořešák vidlák, co s ním, 20.11.2009
Ten pás se v dnešní době nedává ten by se zařezával dnes jsou jiné kotvy.CHyba byla již v zapěstění koruny větve musí mýt tupý úhel odklonu.
Pinova, 17.11.2009
Je to Německá odrůda není rezistentní unich patří k nejlepším jinak je to všechno.
Mezišštěpování jabloní, 17.11.2009
Někdy se také přeroubují odrůdy které jsou neprodejné a tím vznikne kmen zjiné odrůdy je to jen příklad.
Florina, 17.11.2009
Mám toto jablko více jak 10let zatím jsem spokojen jen musí dobře uzrát a musí býti vlhký sklep jinak vadne vydrží až do května když je větší úroda malé plody protrhávám pěkně sevybarvuje trhám až když mají býti první mrazi polovina října letos by... celý příspěvek >
Řez po pozimní výsadbě, 7.11.2009
Při seříznutí na 6.oček se často stane že ze všech pupenů výhony nevyrostou jen z horních dvou nebo tří tak je dobré si pomoci zářezy nad jednotlivými pupeny aby opravdu vyrašily.
Malá úroda jablek, 7.11.2009
Unás na Plzeňsku pršelo od Medarda hnedle do konce července stromy kvetly poměrně dost ale velká strupovitost udělala své jen rezistenty měli alespoň nějakou úrodu Selena měla u mě také strupovitost.
Co je to za strom? Paulownia tomentosa, 18.10.2009
V Olomouci je v botanické zahradě byl jsem tam minulí týden na floře.
Viac odrod na jednom strome, 23.9.2009
Více odrůd na jednom stromě je dobré pro malou zahradu jen je dobré je seřadit podle doby konzumu já mám třeba letní průsvitné na vrcholu a dole na 4.větvích florinu a je problém v česání letních jablek aby se nesrazili i ty zimní.Letních neni třeba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika